logo

reklam

Kovid evleri vilları modern cafeye çevirdi

Coronavirüs salgınından korkanlar, akşam yemeklerini, hafta sonu kahvaltılarını ertelediler aylardır. Cafe, Restaurant, Bar, gece mekanları müşteri ve ciro kaybetti. İnsanlar villalarını, evlerini, yatlarını birer yeni gece kulübüne çevirdiler. Aşk ve iş görüşmelerini buralarda yapıyorlar. Saatlerce baş başa vakit geçiriyorlar.

Star TV E. Haber Müdürü Dursun BORAN ‘ın haberine göre, Covid-19 salgını 7 aydır, ekonomiyi, işletmeleri vurdu. Hasta olmamak için, maskeler ile günlük hayatlarına devam edenler, yeni tedbirler aldılar.

Çok sayıda insan ve aile yazlıklarını, villalarını, teknelerini küçük dizaynlar ile, kokulu mumlar, renkli yılbaşı ışıkları, slow aşk şarkıları, sevdikleri müzikleri müzik setleri yada youtube dan dinleyerek, içkili, içkisiz iş, aşk yemeklerinde buluşuyorlar.

İç mimarlar, uzun zaman devam edecek corona salgını nedeniyle, her ev, yazlık, villanın küçük aksesuarlar ile birer yeni modern, restaurant, cafe, gece klübüne dönüşebileceğini anlatıyorlar.

BİR AKŞAM YEMEĞİ 400-500 TL (100 $ )

Corona salgınında pek çok kişi, işini ve yüksek kazancını kaybetti. İş yerleri ve kişilerin geliri küçüldü. İstanbul’da iyi bir mekanda 2 kişinin akşam yemeği faturası 400-500 TL civarında.

Bu 100 dolar civarında demektir.

Taksi parası, otopark parası, benzin parası vs. Bu giderlerden tasarruf eden çiftler, kendi villalarını, evlerini renkli birer şık mekanlara çevirdiler.

Kalabalıktan uzak, güvenli ortamlarda saatlerce baş başa zaman geçiriyorlar. 500 TL lik akşam yemeğini, 100-150 TL ye getirebiliyorlar.

Resim de, bir villa sahibi, küçük dizaynlar ile şık bir mekan yaratmış. Misafirini bekliyor. Sadece yaratıcılığınınızı geliştirmek gerekiyor.

 

Share
2499 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

3+5 = ?
kayseri masaj salonu yalova masaj salonu samsun masaj salonu antalya masaj salonu ankara masaj salonu
Ağrı Manşet Ağrı Haber Sitesi Özgün ve Tarafsız Haber Anlayışıyla En Son Ağrı Haberleri

film izle

bahis siteleri