logo

reklam

KIŞIN SADECE 3 DAKİKADA İÇİNİZİ ISITACAK LEZZET

nudo sofra giydirme-1

3 dakikada pişen NUDO kıvırcık erişte ile dilediğiniz malzemeyi harmanlayın, kışın içinizi ısıtacak tarifler yapın

En doğal haliyle her damak zevkine hitap eden Nudo Sofra, pratik ve hızlı hazırlanmasıyla kış sofralarınızın vazgeçilmezi olmaya aday. Nudo Sofra, misafirleri için pratik yemek yapmak isteyenlere en lezzetli alternatifi sunuyor. Kaynar su konulmuş tencerede 3 dakikada pişen Nudo Sofra, hızlı, pratik ve aynı zamanda doyurucu bir lezzet sunuyor. Nudo Sofra’nın içinde sos ya da ek bir malzeme bulunmuyor. Damak zevkinize hitap eden en güzel ve lezzetli kıvırcık erişteyi pişirmek sizin elinizde. Nudo’nuzu sebze, tavuk, et ya da deniz ürünleriyle harmanlayabilir, içine istediğiniz sosu katabilirsiniz.

Anadolu mutfağının vazgeçilmezi erişteye yeni bir yorum getiren, Türk damat zevkine uygun Nudo’nun içinde sadece un, tuz ve su bulunuyor. Hiçbir çeşidinde yapay herhangi bir katkı maddesi, renklendirici, koruyucu ve yapay aroma bulunmayan Nudo’ya MSG eklenmemiştir.

Avrupa Vejetaryenler Birliği’nin de onayından geçiyor

Nudo, vejeteryanların da güvenle tüketebileceği bir konsepte sahip. Bardak, poşet ve sofra çeşitleriyle sunulan Nudo ürünlerinin tamamında Avrupa düzeyinde uluslararası tek örgüt olan Avrupa Vejetaryenler Birliği’nin (European Vegetarian Union) “V-Label” sertifikası bulunuyor. V-Label sertifikası, sadece uluslararası akreditasyonu olan, yerel gıda kontrol laboratuvarlarının yılda iki kez habersiz denetimi ve ürün analizini kabul eden firmalara veriliyor. Nudo, bu denetimleri kabul ederek ürünlerinin içeriğine gösterdiği titizliği uluslararası bir gıda sertifikasıyla taçlandırmış oluyor.

Tüm ürünlerde Helal Gıda Sertifikası bulunuyor

Nudo’nun piyasaya sürdüğü tüm ürünlerde GİMDES’ten alınan Helal Sertifikası bulunuyor. Ürünler, soslarından paketlemesine kadar GİMDES’in ciddi kontrollerinden geçerek tüketiciyle sağlıklı ve hijyenik bir şekilde buluşuyor. Dünyanın ilk ve tek doğal noodle’ını üreten Erişler Gıda, ailelerin, gençlerin, yaşlıların, kısaca 7’den 70’e herkesin güvenle tüketebileceği Nudo’yu Türk halkıyla buluşturmanın gururunu yaşıyor.

Erişler Gıda Hakkında:

Türkiye’nin önder un ihracatçılarından Erişler Gıda’nın kökleri, 1920 yılında Ordu/Fatsa’da başlanan zahire ticaretine dayanır. II. Dünya Savaşı’ndan hemen sonra 1946 yılında Ali Eriş, babasından edindiği ticaret tecrübesiyle 1950 yılında öncelikle fındık ihracatına başlamıştır. 1974 yılına gelindiğinde ilk un değirmeni yatırımı gerçekleştirilerek un imalatı yapılmıştır. Anadolu’da küçük bir ticarethane olarak yola çıkan Erişler Gıda, bugün dünyanın birçok ülkesine 2014 yılında 230 bin ton un ihracatı yapan, 90 milyon doların üzerinde ihracat rakamlarıyla ülke ekonomisi için katma değer oluşturan bir gruba dönüştü. Erişler Gıda bünyesindeki şirketlerde 400’ü aşkın çalışan istihdam ediliyor.

Erişler Gıda’nın altında toptan ve perakende grupları bulunmaktadır. Toptan üretimin altında Eriş Un, perakende grubunun altında ise NUDO kıvırcık erişte ve Eriş Un markaları bulunmaktadır

Share
1658 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

5+5 = ?
Ağrı Manşet Ağrı Haber Sitesi Özgün ve Tarafsız Haber Anlayışıyla En Son Ağrı Haberleri