logo

reklam

‘ Kardeşliğe İhtiyacımız Var ’ Kampanyasına Çok Anlamlı Bir Destek

 

abek1e

Ağrı İHH İnsani Yardım Derneğinin öncülüğünde ve 30 Sivil Toplum Kuruluşunun destek verdiği Sur, Cizre, Silopi ve Nusaybinde yaşanan olaylardan dolayı mağdur olan ailelere yardım etmek amacıyla başlatılan “ Kardeşliğe İhtiyacımız Var” yardım kampanyasına çok anlamlı bir destek yapıldı.

Kampanya için açılan yardım toplama merkezine babasıyla beraber gelen dört yaşındaki minik Bekir Turab ÇAKIR günlerdir para biriktirdiği kumbarasını yardıma ihtiyacı olan kardeşlerime göndermek istiyorum diyerek Ağrı İHH başkanı Kerem ENGİN ve yardım toplama merkezinde bulunan yetkililere teslim etti. Yetkililer tarafından açılan minik Bekir’in kumbarasında 112 lira para çıktı.

Bu güzel ve anlamlı davranışından dolayı küçük Bekir’Ağrı İHH Başkanı Kerem Engin tarafından ‘İyilik Belgesi’ Kırk Hadis Kırk Çizgi kitabı ve yeni bir kumbara hediye edildi. Konu ile ilgili bir açıklama yapan başkan Engin; Ancak bu inanç ve duyarlılığa sahip bir nesil yetiştirebilirsek insanlığı bu gün içinde bulunduğu kaos ve kargaşadan kurtarabiliriz diyen Engin; Ayrıca küçük Bekir’i bu bilinçle yetiştiren anne ve babasına da teşekkür ederiz dedi.

Share
1367 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

6+10 = ?
Ağrı Manşet Ağrı Haber Sitesi Özgün ve Tarafsız Haber Anlayışıyla En Son Ağrı Haberleri