logo

reklam

JUDO VE YÜZME KURSUNA GELEN ÇOCUKLARA KATILIM BELGESİ

ajud1

 

Ağrı Cumhuriyet Başsavcılığı Denetimli Serbestlik Müdürlüğü ile Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü arasında imzalanan protokol ile suça sürüklenen çocuklara yönelik hayata geçirilen 2 yeni proje sonucunda kurslara katılan çocuklara katılım belgesi verildi.

 

“Bir Elde Sen Tut” ve “Suçtan Uzaklaş, Toplumla Uzlaş” adı altındaki projeler ile suça sürüklenen 21 çocuk, 2 ay devam eden Judo ve Yüzme kurslarından sonra belge sahibi oldu. Yüzme Havuzunda gerçekleşen Katılım Belgesi dağıtım törenine Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Aziz Sinan Alp, Denetimli Serbestlik Müdürü Serkan Güler, Savcı Ali Büyükçetinkaya, Tesisler Şube Müdürü Cemil Budak, Spor Şube Müdürü Yusuf Öner ve çocuklar katıldı. Çocukların katılım belgelerini takdim eden protokol üyeleri çocuklarla sohbet ettikten sonra program son buldu.

 

 

Proje sonunda; Ağrı’lı iş adamlarından, kursa gelen çocukların ailelerine gıda yardımı, çocuklara ayakkabı, Kızılay’dan maddi yardım, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğünden 10 çocuğa maddi yardım sağlandı.

Share
2207 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

2+3 = ?
Ağrı Manşet Ağrı Haber Sitesi Özgün ve Tarafsız Haber Anlayışıyla En Son Ağrı Haberleri