logo

reklam

İMAM HATİP ORTA OKULU AİLE BİRLİĞİ OKUL ÖĞRETMENLERİYLE YEMEKTE BULUŞTU

Ağrı İmam Hatip Orta Okulu Aile Birliği Başkanı ve yönetimi Okulun İdareci ve Öğretmenleriyle özel bir restaurantta bir araya geldiler.
Ağrı İmam Hatip Orta Okulunun Kutlu Doğum Haftası etkinliğinde göstermiş olduğu üstün gayretlerinden dolayı yaptıkları Programa Ağrı Valisi Musa Işın, Milli Eğitim Müdürü Hatem Dursun, İl Milli Eğitim Şube Müdürleri,  Eğitim-Birsen Şube Başkanı Süleyman Gümüşer, İslam Dünyası Gazeteci ve Yazarlar Derneği Ağrı Şube Başkanı Servet Arslan,Okul Müdürü Şemsettin Burak, Sağlık Müdür Yardımcısı Ender Yakut, Okul Aile Birliği Başkanı Seyhan Eroğlu,Öğretmenleri ve çok sayıda davet edilen aileler katıldı. Yapılan Programda Ağrı Valisi Musa Işın yaptığı konuşmada “Birlik ve beraberlik mesajı yanında insanların bir birinden üstünlüğünün olmadığını ancak insanların üstünlüğü Allah katında takvada olduğunu söyledi.
Programda Günün önemini belirten konuşmaların ardından şiir, tiyatro gösterisi, okul korosunun yaptığı görteriler ile son bulmuştu.
Okul Müdürü Şemsettin Burak Okul Aile Birliğinin verdiği yemekte yaptığı konuşmada Kutlu Doğum Programında emeği gecen Okulun Öğretmen ve Öğrencilerine teşekkür etti. Verilen yemeğin ardından program sona erdi.okul1 okul2 okul3 okul4

Share
3211 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

2+8 = ?
Ağrı Manşet Ağrı Haber Sitesi Özgün ve Tarafsız Haber Anlayışıyla En Son Ağrı Haberleri