logo

reklam

İl Özel İdaresi personeline eğitim seminerleri veriyor

Ağrı İl Özel İdaresi, personelinin niteliğini ve bilgi kabiliyetini artırmak için Proked Akademi Eğitim Danışma şirketinden eğitim seminerleri alıyor. 7 – 11 Mart tarihleri arasında olan eğitim seminerlerinin amacı kurumun kalite standartlarını yükseltmek.

Personelinin eğitim alt yapısını zenginleştirmek ve Ağrı insanına daha kaliteli hizmet vermek için yapılan seminerlerle, İl Özel İdaresi personeli yeni ve güncel bilgilere sahip oluyor.

Hizmet kalitesi artacak

Seminerlerde, karşılaşılan problemlere nasıl çözüm yolu bulunmasının yanında, stratejik düşünme yolları üzerinde duruluyor. İl Özel İdaresi personelinin ilgi gösterdiği eğitim seminerleri, alanında uzman hocalar tarafından veriliyor.

Personelimizi güncel eğitimle destekliyoruz

Eğitim seminerlerinin karşılaşılan sorunların çözümüne katkıda bulunmak amacıyla verildiğini ifade eden Ağrı İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Erhan Tenekeci, ”Şehrimizi kalkındırmak ve önemli yatırımların gerçekleşmesini sağlamak önceliğimiz. Bunun için her alanda etkin ve yetkin olan kurum çalışanlarımızı güncel bilgi anlamında destekliyoruz. Personelimizin halkımıza daha iyi hizmet vermesi için işleriyle ilgili her türlü güncellenen bilgiden haberi olması lazım. 5 gün devam edecek olan eğitim seminerleri bu anlamda oldukça önemli” açıklamalarında bulundu.sem1 sem2 sem3

Share
1477 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

9+8 = ?
Ağrı Manşet Ağrı Haber Sitesi Özgün ve Tarafsız Haber Anlayışıyla En Son Ağrı Haberleri