logo

reklam

İL MÜDÜR ALP’TEN YAŞLILAR HAFTASI MESAJI

img_0753

 

Ağrı Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürümüz Aziz Sinan Alp, her yıl 18-24 Mart tarihleri arasında kutlanan “Yaşlılar Haftası” dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Türk toplumunun geçmişten bugüne taşıdığı en önemli özelliklerden birisinin yaşlılara olan sevgi ve saygı olduğunu vurgulayan Alp mesajında şunları söyledi:

 

Toplumumuzun geçmişten günümüze taşıdığı en önemli özelliklerinden birisi yaşlılarına karşı gösterdiği sevgi ve saygıdır. Yaşlılarımız, geçmişimizi geleceğe taşıyan, yarınlarımızı kuran, millet olma bilincinin tarih sayfalarını dolduran çınarlarımız olarak, kültür ve medeniyetimizin en değerli taşlarıyla süslenmiş baş tacımızdır. Büyüklere saygıyı küçüklere sevgi anlayışıyla birleştiren milletimiz, bu anlayışla sosyal yardımlaşma ve dayanışmayı, toplumsal huzuru ve milli birliği güçlü tutmayı başarmıştır.

Tecrübelerinden, birikimlerinden istifade ettiğimiz, kendilerini kıymetli bir bilgi hazinesi olarak kabul ettiğimiz değerli büyüklerimize gösterdiğimiz hürmet; hiç şüphesiz, genç nesillere örnek teşkil edecek bir davranış olarak toplumsal birliğimizin ve geleceğimizin de teminatıdır. Bu düşüncelerle Yaşlılar Haftası’nı en içten duygularımla kutluyor, Cenab-ı Allah’tan değerli büyüklerimize, mutlu, huzurlu, sağlıklı ve hayırlı bir ömür diliyorum.”

Share
1728 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

10+4 = ?
Ağrı Manşet Ağrı Haber Sitesi Özgün ve Tarafsız Haber Anlayışıyla En Son Ağrı Haberleri