logo

reklam

IC Vakfı Katkıları ile Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi 6. Gelişim Semineri

icunve1
İbrahim ÇeçenVakfı tarafından Ağrı’da kurularak tamamı devlete bağışlanan Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi’nin Yönetici İdari Personeline, yine İbrahim Çeçen Vakfı’nın katkılarıyla gelişim semineri düzenlendi.
6. Gelişim Semineri, Değerli İşadamı Sayın İbrahim Çeçen Bey’in otellerinden biri olan, Antalya Belek – IC Hotels Santai’de düzenlendi. 3-7 Şubat tarihleri arasında gerçekleşen seminere, AİÇÜ Rektörü Prof. Dr. İrfan Aslan, IC Vakfı Müdürü Yrd. Doç. Dr. Meral Dinçer, Genel Sekreter Ali Balkıs, Daire Başkanları ve yönetici İdari personel katıldılar.
Seminerin açılış konuşmasını yapan IC Vakfı Müdürü Yrd. Doç. Dr. Meral Dinçer, “Gelişim seminerlerinin her sene tekrarlanmasından büyük gurur duyuyoruz. Bu seminerlerin olumlu katkılarına çok inanıyor ve tüm katılımcılara teşekkür ediyoruz. IC Vakfı olarak önümüzdeki süreçte de üniversite ile işbirliğimizin devam edeceğini ifade etmek isterim” diye konuştu.
Gelişim seminerlerinin önemine dikkat çeken AİÇÜ Rektörü Prof. Dr. İrfan Aslan konuşmasında “Akademik personeller kadar idari personeller de üniversitelerin belkemiğini oluşturmaktadır. Biz bugün herkesin övgü ile bahsettiği bir eğitim kurumu haline geldiysek, bu sizlerle yürüttüğümüz ekip çalışmasının neticesidir. Biz üniversite olarak personelimizin mesleki ve kişisel gelişimine büyük önem veriyoruz ve bu sene 6.sını düzenlediğimiz bu seminer ile sizlerin mesleki anlamda daha yetkin hale gelmenizi diliyoruz. Başarının sırrının birlik ve berberlik içinde çalışmaktan geçtiğine olan inancımızla, bu seminerin düzenlenmesine büyük katkı sağlayan Sayın İbrahim ÇEÇEN Bey’e, IC Vakfı Müdürü Yrd. Doç. Dr. Meral DİNÇER’e ve emeği geçen tüm vakıf çalışanlarına teşekkürlerimi sunuyorum.” dedi.
Gelişim semineri kapsamında, Protokol Kuralları, 4734 Sayılı Kamu İhale Kanunu, 4735 Sayılı Kamu İhale Sözleşmeleri Kanunu, YÖK Mevzuatında Disiplin Soruşturması, YÖK Mevzuatında Ceza Soruşturması ve YÖK Mevzuatında Öğrenci Disiplin Soruşturması hakkında uzmanlar tarafından eğitim verildi.
IC Vakfı katkıları ile düzenlenen 6. Gelişim Semineri, Üniversite ve IC Vakfı’nın karşılıklı plaket takdimi ve katılımcılara sertifika sunulması ile sona erdi.

Share
1859 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

10+1 = ?
Ağrı Manşet Ağrı Haber Sitesi Özgün ve Tarafsız Haber Anlayışıyla En Son Ağrı Haberleri