logo

reklam

İÇ Üniversitesi 11 Bahar şenliği doğa yürüyüşü gerçekleştirdi

Servet Arslan AĞRI (DHA)Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi 11 yıl Bahar şenliği kapsamında 120 öğrencinin katıldığı doğa yürüyüşü yapıldı.

Üniversitenin bu yıl yapılan 11 bahar şenlikleri kapsamında yapılan doğa yürüyüşüne 120 erkek ve bayan sporcunun katıldığı Ağrı’nın 2 650 rakımlı bubi dağı zirve tırmanışı da gerçekleştirildi.

Ağrı Dağcılık İl Temsilcisi Servet Arslan’ın rehberliğinde gerçekleşen tırmanışta 50 ye yakın sporcu 2 bin 650 rakımlı bubi dağı kış zirve tırmanışını da gerçekleştirmiş oldu.

İbrahim Çeçen Üniversitesinin Sağlık Kültür ve Sosyal İşler Daire başkanlığının koordinesinde Üniversitenin Yeşilay kulübünün öğrencileri tarafından gerçekleştirilen etkinlik de zirve tırmanışı 6 saat sürdü 2bin 650 rakımlı radarın bulunduğu zirveye 4 saate zirve yapılmasının ardından 2 saat de dönüş sağlandı.

Etkinliğe Sağlık Kültür ve Sosyal İşler Daire başkanı Fatih Karaoğlan, Öğrenci İleri Daire Başkanı Ömer Yıldız, Eczacılık Fakültesi  Dekan Yardımcısı Doç. Dr. Mucip Genişel, Şube Müdürü Bülent Yontar ve 120 öğrenci katıldı.

 

Share
734 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

9+8 = ?
kayseri masaj salonu yalova masaj salonu samsun masaj salonu antalya masaj salonu ankara masaj salonu
Ağrı Manşet Ağrı Haber Sitesi Özgün ve Tarafsız Haber Anlayışıyla En Son Ağrı Haberleri

film izle

escort bayan