logo

reklam

İbrahim BORAN TRT Radyonun misafiri oldu.

 

Amerika’da 2 bin kişinin katıldığı fotoğraf yarışmasında 2.ci olan Video ve fotoğraf sanatçısı İbrahim BORAN, TRT’nin Türkiyenin Sesi Radyosunda yayına katıldı. TRT yi tebrik eden dinleyciler, başarılı Türk gençlerine şevk verecek yayınlar için TRT yayınları önemli dediler.

 

8 senedir Amerika’nın New York şehrinde eğitim gören, yaşayan başarılı Türk fotoğraf ve video sanatçısı İbrahim BORAN. 25 Aralık 2019 saat 11.30 da TRT ye ait TRT TSR ( Türkiye’nin Sesi Radyosu ) ve TRT Memleketim Fm radyolarında 30 dakika yayına alındı.

 

Ortaokul, Liseyi Amerika’da bitiren BORAN. New York da Üniversite 2. Sınıfda Business/Marketing okuyor. İngilizce, İspanyolca, Almanca bilen BORAN. Yeni açılacak yarışmalara katılıp birinci olmayı hedefliyor.

 

DERSLERİ HEP 100..

 

Sanat alanında başarılı olan BORAN. Üniversite eğitiminde de çok başarılı. Tüm dersleri yüz üzerinden. 100. Okuduğu okulun en başarılı 10 öğrencisi arasında denebilir.

 

TRT TSR da “ Göç Hikayeleri “ proğramına Amerika’dan telefon ile bağlanan başarılı sanatçı BORAN. Türkiye’den Amerika’ya nasıl gittiğini, nasıl başarılı olup, fotoğraf alanında ödüller aldığını anlattı. Tecrübelerini milyonlarca dinleyci ile paylaştı.

 

https://www.facebook.com/trttsr/

 

TRT FACEBOOK LİNKİNDE YAYINI DİNLEYEBİLRİSİNİZ.

 

Yayın öncesi BORAN’ın sevenleri, Facebook, İnstagram, Tweeter den TRT yayın saati ve tarihini bildirip, Türkiye ve yurt dışından milyonlarca kişinin yayını dinlemesini sağladılar.

 

DİĞER RADYOLAR YAYINA ALMAK İÇİN RANDEVU BEKLİYOR.

 

19 yaşında ki BORAN. İlk radyo yayınına TRT de çıktı. Şimdi CNNTÜRK, BEST FM, NTV RDAYO, RADYO 7, YÖN FM, POLİS RADYOSU, Siaray (CRI Turk) FM,  Kral FM, Damla FM, Ekin Radyo yayına almak için BORAN’ın asistanlarından cevap bekliyorlar.

 

TÜRKİYE’YE GURUR YAŞATTI..

Amerika’da ki yarışmada 2. Olan BORAN. TRT HABER TV de 11 defa haber oldu. “ TÜRKİYE’YE GURUR YAŞATTI..” KJ ( Başlığı ile ) TRT nin saat başı haber yaptığı BORAN’ın bu başarısı. A.A, İHA, DHA da haber oldu. Binlerce haber sitesi, gazete 2. cilik başarısı haber yaptılar.

 

Amerika’nın New York şehrinde 102 katlı Empire State Binası‘nın fotoğraf yarışmasında Türk fotoğraf ve video sanatçısı İbrahim BORAN 2. (first runner-up) oldu. BORAN, 1.500 dolar ödül aldı.

 

New York, Manhattan, Fifth Avenue’de 33. ve 34. caddelerin arasında yer alan gökdelen. Bin şirket, 21 bin çalışanı ve 443,2 metre yüksekliği ile, dünyanın en büyük iş merkezleri arasında.

TRT RADYO FACEBOOK SAYFASINDA BÖYLE ANONS YAPTI.

 

TRT TSR Türkiye’nin Sesi Radyosu

25 Aralık, 11:30 ·

…Memleket Treni Göç Hikayeleri bölümü ile devam ediyor, Bu hafta New York’da bir üniversitede okuyan ve 102 katlı Empire State Binası’nın fotoğraf yarışmasında ikincilik kazanan, 19 yaşındaki İbrahim Boran’ın Göç Hikayesi’ne kulak vereceğiz.

Ibrahim Boran Photography – ibrnphotography

Bizi;
www.turkiyeninsesiradyosu.com

www.trtmemleketimfm.com‘dan ve
TRT TV uygulamasından dinleyebilirsiniz.

 

http://turkiyeninsesiradyosu.com/

 

http://www.trtmemleketimfm.com/

 

https://www.instagram.com/ibrnphotography İbrahim BORAN İNSTAGRAM SAYFASI.

https://ibrahimboran1.wixsite.com/ibproductions

https://facebook.com/ibrnphotography

TRT RADYO YAYINI LİNKİ AŞAĞIDA.

Download link
https://wetransfer.com/downloads/e247dfa4f9936d8fd34b7e649316fba920191227052848/87f6dcc7f55880b3a819a2d8c8b4c36420191227052848/36f76e

 

 

 

Share
18956 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

3+6 = ?
kayseri masaj salonu yalova masaj salonu samsun masaj salonu antalya masaj salonu ankara masaj salonu
Ağrı Manşet Ağrı Haber Sitesi Özgün ve Tarafsız Haber Anlayışıyla En Son Ağrı Haberleri

film izle

Gaziantep escort sms onay Betboo yeni giriş