logo

reklam

İbrahim BORAN, İstanbul Hava Alanı resmi paylaştı

Amerika’da üniversite eğitimi gören, fotoğraf sanatçısı İbrahim BORAN, tatil için Türkiye’ye geldi. Önceki gün Biyolog annesi ile İstanbul Hava Alanına indi. 100 kare civarında resim çekti. İnstagram sayfasında ilk airport resmini paylaştı.

İstanbul Hava Limanının tanıtımında faydalı olacak, resim paylaşımlarına devam edecek olan İbrahim BORAN. İstanbul’daki çeşitli televizyonlar, haber ajanslarında haber merkezlerini ziyaret edecek.

DANIŞMANI; BİYOLOG Annesi  Vasfiye Goca BORAN 

İlkokul, ortaokul, Liseyi Amerika’da bitiren, anadili gibi İngilizce konuşan, genç fotoğraf sanatçısı, New York’da  üniversiede Business okuyor. Bu yıl 2. Sınıfa geçen BORAN. Okuduğu üniversitenin fotoğraf kulübü (presidenti ) başkanı  

New York ’da, yüzbinlerce takipçisi olan pek çok haber, magazin sitesi, basın kuruluşu İnstagram sayfalarında BORAN ‘ın fotoğraflarını paylaşıp, çalışmalarını takdir ettiğini, başarılı gördüğünü gösterdiler.

19 yaşında ki 4 yabancı dil bilen genç fotoğraf sanatçısı, New Jersey de yapılan fotoğraf yarışmasında dereceye girip ödül aldı.

BORAN ‘ın , adeta danışmanlığı Biyolog, kanser araştırmacı annesi Vasfiye Goca Boran yapıyor. İstanbul Üniversitesi Fen Fakültesi mezunu olan Vasfiye hanım, emekli olduktan sonra, oğlunun yurt dışında ki eğitimi için destek veriyor.

Adeta fotoğraf sanatçısı oğlunun, danışmanlığını yapıyor. Fotoğraf çekimlerinde, saatlerce, karda, kışta, güneşte, onun ekipmanlarını taşıyor. En güzel resimleri çekmesi için, mesai yapıyor.

ANNESİ TÜRK YEMEKLERİ HAZIRLIYOR.

Fotoğraf sanatçısı BORAN’ın, Türk mutfağına ait yemekleri özlediği zaman New York daki evlerinde , Türk yemekleri yapıyor. Genç fotoğrafçı yemek yapma konusunda da yetenekli. Derslerden fırsat buldukça, New York ‘da ki arkadaşlarına Türk yemekler yapıp ikram ediyor.

Share
3245 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

8+6 = ?
kayseri masaj salonu yalova masaj salonu samsun masaj salonu antalya masaj salonu ankara masaj salonu
Ağrı Manşet Ağrı Haber Sitesi Özgün ve Tarafsız Haber Anlayışıyla En Son Ağrı Haberleri

film izle