logo

reklam

Gümrük Müdüründen 2. laptop kampanyası

İran sınırında ki, Ağrı Gürbulak Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürü Osman Bölükbaşı DARA tarafından başlatılan “sosyal sorumluluk projesi” kapsamında başarılı öğrencilere laptop dağıtımı kampanyasının ikincisi, 6 Kasım 2018 tarihinde Gürbulak Gümrük ve ticaret bölge müdürlüğü makamında yapıldı.

 

Gürbulak köyü muhtarı Mehmet Ali Gültekin ve Gürbulak köyü Atatürk ilkokulu Mudur yardımcısı Resul Sosun un katıldığı törenle 8 adet laptop öğrencilerden İbrahim uçar, Zeynep Boran, Zehra Ezgi, Nuran özgüven, Birhad Gültekin, Miraç irvul, Yıldız Gültekin ve Sude Gültekin e hediye edildi.

8 LAPTOP DAĞITILDI.

Gümrük müdürü 4 ay öncede başka bir kampa ile başarılı öğrencilere laptop dağıtmıştı. Gazeteci Dursun Boran’ında destek verdiği kampanya için İran sınırında ki Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürlüğünde misafir edilen ilk ve orta okul öğrencilerine ikramlar yapıldı, gümrükler hakkında bilgi verildi.

Daha önceden kullanılıp da kullanılır durumda ki laptoplar revize edilerek bağış yapan hayır sahipleri nden tedarik edilerek başarılı ve ihtiyaç sahibi öğrencilere ulaştırılmıştır. Bu girişim hem vatandaşlar tarafından hem de öğrenciler arasında sevinçle karşılandı.

Törende konuşan Gürbulak Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürü  Osman Bölükbaşı DARA:”

Herşeyin devletten beklenmemesi gerektiğini, sosyal sorumluluk projesi kapsamında herkesin elini taşın altına koyması gerektiğini vurgulayarak, laptop bağışı yapan 6 si Doğubayazıt li , 2 si İstanbullu hayır sahiplerine teşekkür etti.

Bu tür etkinliklerin toplumun diğer kesimlerine bir mesaj vermesini hedeflediklerini belirten DARA, başka alanlarda da bu tür faaliyetlerin devam edeceğini söyledi .”

Resimde İran sınırında ki Gürbulak Gümrük müdürlüğünde misafir edilip laptop hediye edilen, başarılı öğrenciler görülüyorlar.

Share
2475 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

1+3 = ?
kayseri masaj salonu yalova masaj salonu samsun masaj salonu antalya masaj salonu ankara masaj salonu
Ağrı Manşet Ağrı Haber Sitesi Özgün ve Tarafsız Haber Anlayışıyla En Son Ağrı Haberleri escort bayan