logo

reklam

GÖKÇE SEÇİM ÇALIŞMASINDA HIZ KESMİYOR

accesa3 acesa1 acesa2 acesa4 acesa5

 

Ak Parti Ağrı Milletvekili adayı Cesim Gökçe, Ağrı merkez ve köylerinde yoğun bir şekilde çalışmalarını sürdürüyor. Sabah saatlerini il merkezinde esnaf ziyareti ile geçiren Cesim Gökçe, öğlen saatlerinde köylere giderek vatandaşlarla bir araya geliyor.

Seçime sayılı günler kala çalışmalarını hızlandıran AK Parti Milletvekili adayı Cesim Gökçe, her gün 10-15 koy ve 2 caddede programlar düzenliyor. Gece saatlerini ise ev toplantılarına ayıran Gökçe ve ekibi gittikleri yerlerde yoğun ilgi görüyorlar.

Ak Partinin her adayının ayrı bir bölgede çalıştığını ifade eden Gökçe, seçim takviminin kısa olması nedeni ile ayrı çalıştıklarını söyledi.

Teşkilat mensupları ile birlikte Ağrı’nın her bölgesine ulaşmaya çalıştıklarını ifade eden Gökçe “Seçime az bir süre kaldı. Ak Partimizin tüm kadroları Ağrı’nın değişik bölgelerinde çalışıyor. Yeni yönetimimiz ayağının tozuyla seçim çalışmalarına başladı. Büyük bir coşkuyla çalışanlarımızı sürdürüyoruz. Tabi gittiğimiz köylerde gördüğümüz ilgi bu coşkumuzu daha da yükseltiyor. Her gün binlerce insanla görüşüyoruz. Umuyorum ki Ağrı halkı yine partisine sahip çıkacak ve oyunu AK Parti’den yana kullanacaktır. Bizler ayrım yapmaksızın tüm seçmenlerimizin oyuna talibiz ve her yere gitmeye ve halkımızla buluşmaya çalışıyoruz. Son günün son saatine kadar inşallah tempomuzu düşürmeyeceğiz” dedi.

Sanayi Sitesi esnafı ve eski Van Caddesi esnafın ziyaret eden Gökçe, uzun süre esnaf ve vatandaşlarla sohbet etti. Gökçe, daha sonra köylere gitmek üzere, caddelerden ayrıldı.

Share
1940 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

4+1 = ?
Ağrı Manşet Ağrı Haber Sitesi Özgün ve Tarafsız Haber Anlayışıyla En Son Ağrı Haberleri