logo

reklam

GÖKÇE KARİYER GÜNLERİNİN KONUĞU OLDU

acess1

AK Parti Ağrı Milletvekili Cesim Gökçe, Bilgi Koleji tarafından düzenlenen ‘Kariyer Günleri’ adlı programda öğrencilerle bir araya geldi.

Okul girişinde yetkililer tarafından karşılanan AK Parti Ağrı Milletvekili Cesim Gökçe, salon girişinde öğrencilerden büyük ilgi gördü. Öğrenciler ile yakından ilgilenen Gökçe daha sonra konuşmasına başladı. Öğrencilere tavsiye ve önerilerde bulunan  Gökçe “Sizler yarının teminatı olan çocuklarımızsınız. Hepinizin ileride çok güzel görevler alarak ülkemizin ve ilimizin kalkınması ve gelişmesi noktasında bir yerlere geleceğinizden eminim. Bugün benim olduğum yerde inşallah yarın sizler olacaksınız. Makam mevki her zaman olur ancak mühim olan buraya gelinceye kadar izleyeceğiniz yoldur. Bu yolda sizin en büyük yardımcınız bu yaşlarda oturacak olan kişiliğinizdir. Hiç bir zaman yalan söylemeyin. Ahlaklı ve dürüst olun. Çok çalışın ve işiniz ne olursa olsun o işin mutlaka hakkını verin” dedi.

İMANLI NESİL GELECEĞİMİZİN TEMİNATIDIR

Bu yıl seçmeli ders olan Kuran-ı Kerimi her öğrencinin öğrenmesi ve anlaması gerektiğine vurgu yapan Milletvekili Cesim Gökçe, İslamın iyi öğrenilmesi tavsiyesinde bulundu. İmanlı bir neslin yetişmesi için gayret gösterdiklerine dikkat çeken Gökçe “Hepinizden vatanınıza, milletinize hayırlı birer birey olarak yetişmenizi umut ediyor ve bekliyorum.  Hayatınızda her zaman bir amacınız olsun. Hedefi olmayan insan rotası olmayan gemi gibidir. İdeallerinizi belirleyin ve çok çalışın. Derslerin yanı sıra birbirinizi çok sevin ve saygılı olun. Bu memleketin sizlere fazlasıyla ihtiyacı olacak” şeklinde konuştu.

Konuşması sık sık alkışlarla bölünen Milletvekili Gökçe uzun süre öğrencilerle vakit geçirerek onların sorularını yanıtladı. Oldukça ilginç sorular soran öğrencilerin sorularını yanıtlayan Milletvekili Gökçe daha sonra okuldan ayrıldı.

Share
1865 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

10+7 = ?
Ağrı Manşet Ağrı Haber Sitesi Özgün ve Tarafsız Haber Anlayışıyla En Son Ağrı Haberleri