logo

reklam

Genel Sekreter Erhan Tenekeci’ye ziyaretler sürüyor

 

Ağrı İl Özel İdaresi Genel Sekreterlik görevine başladığından bu yana makamında ziyaretçileri kabul eden Erhan Tenekeci’yi gün içerisinde, Ağrı İbrahim Çeçen (İÇ) Üniversitesi rektör yardımcısı Prof. Dr. Yücel Ünel, Üniversite Genel Sekreteri Ali Balkız, Ak Parti İlçe Merkez Teşkilatı heyeti, Ağrı Kızılay Şube Başkanı Fahrettin Selçuk ve beraberindekiler, İbrahim Çeçen Üniversitesi Öğretim görevlileri Cesim Ateş ile Yaşar Hasanoğlu ve çok sayıda vatandaş ziyarette bulundu.

Erhan Tenekeci’den teşekkür

Hayırlı olsun ziyaretlerini makamında kabul eden Tenekeci yaptığı açıklamada, “Göreve başladığımız günden bu yana ziyarete gelen herkese teşekkür ediyorum. Şehrimizin büyüyüp gelişmesi için kurumun bütün gücünü vatandaşımız için seferber edeceğiz. Kırsal kalkındırma da ciddi bir ivme yakalamak için şartları ve imkânları zorlayacağız. Havaların biraz daha düzelmesiyle birlikte çalışmalarımız başlayacak. Saha çalışmalarında alana hâkim olmak için gerekli tedbirlerimizi alarak, eksikliklerimizi gözden geçiriyoruz. İnşallah yeni iş sezonunda Ağrı için güzel çalışmalarda bulunacağız” dedi.

Görev ve sorumluluğumuzun farkındayız

İl Özel İdaresinin şehir yönetiminin önemli bir organı olduğunu ifade eden Tenekeci, “görev ve sorumluluğumuzun” farkındayız dedi. Yapacakları çalışmalarda katılımcılık prensibinin esas alınacağını belirten Tenekeci, “Yapacağımız çalışmalarla kır- kent arasındaki yaşam farklılıklarını minimize ederek kamu yararı ve kamuya karşı sorumluluk bilinciyle hareket edeceğiz. Sosyal İhtiyaçlara cevap verebilecek, şeffaf ve aciliyetine göre önceliklendirilmiş çalışma programlarımız olacak. İl kaynaklarını isabetli kullanarak şehrimize katkıda bulunacağız” ifadelerini kullandı.

ziy3 ziy2 ziy1

Share
1734 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

6+3 = ?
Ağrı Manşet Ağrı Haber Sitesi Özgün ve Tarafsız Haber Anlayışıyla En Son Ağrı Haberleri