logo

reklam

GENÇLİK SPORDAN 2016 YILI DEĞERLENDİRME TOPLANTISI

spor1 spor2 spor3 spor4

Ağrı Gençlik Hizmetleri ve Spor il Müdürümüz Aziz Sinan Alp Başkanlığında Şube Müdürlerimiz ve Antrenörlerimizin katılımıyla 2016 yılı ‘Antrenör Değerlendirme Toplantısı’ Yapıldı.

 

Gençlik Hizmetleri ve Spor il Müdürümüz Aziz Sinan Alp Başkanlığında Şube Müdürlerimiz ve Antrenörlerimizin katılımıyla 2016 yılı ‘Antrenör Değerlendirme Toplantısı’ Yapıldı. Gençlik Merkezi toplantı salonunda gerçekleştirilen toplantıya; Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Aziz Sinan Alp, Tesisler Şube Müdürü Cemil Budak, Personel Şube Müdürü Mehmet Koçoğlu, Spor Şube Müdürü Yusuf Öner, İdari ve Mali İşler Müdürü Metin Alıcıaslan ve antrenörler katıldı. Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğümüzde görev yapan Antrenörlerimize yönelik düzenlenen 2016 Değerlendirme ve 2017 Antrenör Planlama toplantısında, Antrenörlerimize branşlarla ilgili çalışma programları ile İl Müdürlüğü bünyesinde gerçekleştirilen sportif faaliyetlerde gösterilen genel durum ve başarı değerlendirmesi ile ilgili karşılıklı fikir alışverişi yapıldı. Antrenörlerin sorunlarını dinleyen Alp, sporu tabana yayacak uzun vadeli plân ve özel programlar ile sporun geliştirilerek yaygınlaştırılması ve sporun aktif bir yaşam tarzı haline getirilmesi gibi konularda Antrenörlerimiz ile karşılıklı görüş alışverişinde bulundu.

 

Toplantı, Ağrı Sporunun her branşta zirveye taşımak için yapılacak gerekli çalışma, program ve ihtiyaçların belirlenmesi ile tamamlandı.

 

 

Share
1463 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

7+3 = ?
Ağrı Manşet Ağrı Haber Sitesi Özgün ve Tarafsız Haber Anlayışıyla En Son Ağrı Haberleri