logo

reklam

Eski Seferberlik Binasına Müftülük Kuran Kursu Açtı


Ağrı’da Abide Mahallesinde bulunan eski Seferberlik binası İl Müftülüğüne tahsis edilmesinin ardından bir Hayırsever vatandaşın desteği ile onarılarak Kur’an Kursu binası yapıldı.

Kurs binasında yapılan bakım ve onarım işlemlerinden sonra 4-6 yaş grubundaki çocukların Kur’an-ı Kerim öğreneceği kursun açılışı, düzenlenen törenle yapıldı.
Kuran kursu Açılışı öncesinde İl Müftüsü Tandoğan Topçu’nun okuduğu duanın ardından açılış kurdelesinin kesilmesi ile Ağrı Valisi Süleyman Elban, Ağrı Belediye Başkanı Savcı Sayan ve İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Cemil Lütfi Özkul, İl Müftüsü Tandoğan Topçu ile birlikte Kur’an Kursunu gezdiler.

Zeki Aydemir isminin verildiği Kur’an Kurusunun açılış programına Ağrı Valisi Süleyman Elban, Ağrı Belediye Başkanı Savcı Sayan, Rektör Yardımcısı Prof Dr. Faruk Kaya İlçe Müftüleri ve İl Jandarma Komutanı Tuğ General Cemil Lütfü Özkul, İl Müftüsü Tandoğan Topçu, Kamu Kurum ve Kuruluşların Müdürleri ve vatandaşlar katıldı.
Kuran Kursu hakkında İl Müftüsü Topçu’dan bilgi alan Vali Elban ve beraberindekiler kursta eğitim alan çocuklarla sohbet ettiler. Belediye Başkanı Savcı Sayan Çocuklarla fotoğraf çektirdi.
Açılışın ardından yapılan ikram sonrası program sona erdi.

Share
1008 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

8+4 = ?
kayseri masaj salonu yalova masaj salonu samsun masaj salonu antalya masaj salonu ankara masaj salonu
Ağrı Manşet Ağrı Haber Sitesi Özgün ve Tarafsız Haber Anlayışıyla En Son Ağrı Haberleri

film izle

bahis siteleri