logo

reklam

ERYILMAZ; BANA YETKİ VERİN DOĞUBAYAZIT’TI TİCARET MERKEZİ YAPALIM

Ak Parti Doğubayazıt Belediye Başkan Adayı Ertuğrul Eryılmaz, seçim çalışmalarına devam ederken, yapılan sohbette Eryılmaz” Doğubayazıt için güzel günler yakındır.

Bana destek olun, gelin Doğubayazıt’ı birlikte yeniden inşa edelim iktidarın tüm nimetlerini Doğubayazıt’a getirelim. Yanı başımızda İran gibi bir ülke var Doğubayazıt’ın kurtuluşu İran ile yapacağımız ticaretten geçer. İran’ın Maku bölgesinde dünyada ikinci olan bir serbest bölge var.

Projelerimiz arasında Doğubayazıt’ta 40 dekar üzerinde kurulacak bir serbest bölge yapacağız. İki serbest bölge arasında yapılacak anlaşmalarda işadamlarımız tarafında İran’da getirilip Türkiye’nin her yerine gidecek mallar Doğubayazıt’tan çıkacaktır. Eryılmaz, İlçe Başkanımız Av. Mustafa Konyar ve ekibimiz ile 3 gündür yaptığımız bürokrasi ziyaretlerinde Doğubayazıt’ın Gürbulak sınır kapısı, Günübirlikçilerin sorunları, Aras-Edaş Elektrik sayaçlarının direklere çıkarılması, Doğubayazıt’lı olan cami imamlarının yerlerinin değiştirilmesi sorunlarını yetkililere ilettik.

Şuan Aras-Edaş Elektrik sayaçlarının direklere çıkarılması yetkililer ile yaptığımız görüşmeler sonucunda sayaçların direklere çıkarılması durdurulmuştur. Başkan olduğum gün ilçe genelinde direklerdeki tüm sayaçları aşağı indireceğim. Doğubayazıt’lı olan cami imamlarının yerlerinin değiştirilmesi ile ilgili ilçe kaymakamı Zafer Engin ve ilçe Müftüsü Adem Özdemir ile yaptığımız görüşmeler sonucunda olumlu gelişmeler sonucunda her an eski görev yerlerine döneceklerini bizlere ilettiler.

Doğubayazıt Gürbulak sınır kapısı ve Günübirlikçilerin sorunları için Ağrı Valisi Süleyman Elban ile randevu talebinde bulunduk hafta içi inşallah bu sorunları da Vali beye ileteceğiz Vali beyin verecekleri talimatlar ile bu sorunları da kökünde halledeceğiz.

HABER: SIDDIK SÖYLER

Share
1738 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

7+7 = ?
kayseri masaj salonu yalova masaj salonu samsun masaj salonu antalya masaj salonu ankara masaj salonu
Ağrı Manşet Ağrı Haber Sitesi Özgün ve Tarafsız Haber Anlayışıyla En Son Ağrı Haberleri

film izle

escort bayan