logo

reklam

ENGİN GÜMÜ Cumaçaylı gençleri bir araya getirdi.

 
Ağrılı İş Adamı Engin Gümüş, Cumaçay Nehiyası ve Gençlerimizi bir araya getirmek için kahvaltı düzenledi.

Cumaçay’ın önemini dile getiren Engin Gümüş, Türkiye’nin en doğusunda kalan Ağrı ilinin çok geride kaldığını bildirdi. Cumaçay’lılar olarak bütün gençlerin Cumaçay köyü ve Ağrı ili adına önemli çalışmalar gerçekleştireceğini belirtti.

‘Birlik ve beraberlikten kuvvet doğar’ diye konuşan Engin Gümüş, gençleri toplamak için düzenlediği kahvaltıda Ağrı’nın ve Cumaçay’ın sorunlarından bahsetti.
‘Çok güzel bir gün, bizi yalnız bırakmayan herkese teşekkürlerimi sunarım, Ağrı’nın batısına ve diğer ilçelerine baktığımızda Ağrı’nın bazı ilçeleri ihmal edilmekteydi ve geri kalmıştı.’ dedi. Ekmek mücadelesi için geldikleri İstanbul’da hiç boş durmadıklarını ve Ağrı’yı ilerletmek adına çalıştıklarını vurguladı. Cumaçaylı ailelerin birlik ve beraberlik için çok şey yaptıklarını söyledi.

Engin Gümüş sözlerine şunları ekledi: ‘Buraya geldik, hep birlikte olacağız, birlikten güç doğacak ve biz de bu güçlerden faydalanacağız’ Böyle bir etkinlik olduğu zaman herkesin bilmesi gerektiğini duyurdu. ‘Burada Cumaçaylılar var ve Cumaçay’da Ağrı’nın bir köyüdür. El ele verirsek köyümüzün gelişmesini sağlayacağız’ dedi

acum5 acum1 acum2 acum3 acum4

Share
1952 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

8+5 = ?
Ağrı Manşet Ağrı Haber Sitesi Özgün ve Tarafsız Haber Anlayışıyla En Son Ağrı Haberleri