logo

reklam

ELEŞKİRT’TE SEMERKANT KERMES AÇILIŞI YAPILDI

Ağrı’nın Eleşkirt ilçesinde Semerkant Vakfı ve Kültür Sosyal Yardımlaşma derneği ortaklaşa düzenledikleri gelen gelirlerin hayır işlerinde kullanılacağı kermes açıldı.

Semerkant Vakfı Eleşkirt temsilcisi Sedat Beyazıt kermest açılışı ile ilgili yaptığı açıklamada Eleşkirt Kültür ve Sosyal yardımlaşma derneği ile Semerkant Vakfı İlçe şubemizin Açmış olduğu Kermeste bayanların 1 yıl boyunca yaptıkları El işi çeyizlik eşyalar, örgü, dantel ve yiyecek gibi çeşitli ürünlerin sergilendiği kermestimize , hayırsever vatandaşların da gelip buradan alışveriş yaparak dar gelirli vatandaşlara destek verebilecekler.”dedi..

 

 Erkekler için cumhuriyet caddesi üzerinde Eski Hamamın Ön tarafı, bayanlar için ise dernek bürosunda düzenlenen kermest yaklaşık 10 gün devam edecek.

Eleşkirt İlçemizde yapılan kermes açılışına  Eleşkirt Kaymakamı Abdulkadir Okay,Belediye Başkanı Sebahattin Sarı,İl Genel sekreteri Erhan Tenekeci,Semerkand temsilcileri ,Adnan Tekin Ve Sedat Beyazıt,Sinan Tekin ve vatandaşlar katıldı.

asem1 asem2

 

Share
1801 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

4+10 = ?
Ağrı Manşet Ağrı Haber Sitesi Özgün ve Tarafsız Haber Anlayışıyla En Son Ağrı Haberleri