logo

reklam

DOĞU ANADOLU BÖLGESİ BÖLGESEL GENÇLİK KAMPI TAMAMLANDI

Ağrı Eğitim Çevre Gençlik Spor ve İzcilik Kulübünün (AĞÇED) öncülüğünde Van Bilgi Derneğinin ev sahipliğinde Doğu Anadolu Bölgesi Bölgesel Gençlik Kampı coşkuyla tamamlandı.

1-3 Mayıs 2015 tarihleri arasında yaklaşık 150 kişinin katılımıyla Van gölü kıyısındamütevazı bir tesiste gerçekleştirilen Gençlik Kampına konuşmacı olarak Necmi SARIYER, Abdulcebbar KAVAK, Zinde Gençlik Genel Sekreteri Hasan Umut DUYAR ile Zinde Gençlik Kamplar Sorumlusu Talha KÖK Beyler katıldı.

Van, Erzurum, Kars, Bitlis (Ahlat), Ağrı, Doğubeyazıt gibi merkezlerden katılan üniversite ekipleri, liderleri ve gençlik sevdalılarının katılım sağladığı 2 gece 3 gündüz süren programda gençlere manevi programların yanında atıcılık, yüzme, okçuluk, voleybol, futbol, çekirdek partisi ve izcilik oyunları gibi etkinlikler de yaptırıldı.

Kamp Tertip Heyeti kampa ev sahipliği yapan Van Bilgi Derneği yetkililerine, kampı manen daha anlamlı kılan Zinde Gençlik yetkililerine, spor antrenörleri ve tüm katılımcılara ayrı ayrı teşekkürlerini dile getirdiler.akamp4 akamp1 akamp2 akamp3

Share
2219 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

4+3 = ?
Ağrı Manşet Ağrı Haber Sitesi Özgün ve Tarafsız Haber Anlayışıyla En Son Ağrı Haberleri