logo

reklam

Başkan Sayan’a Hayırlı olsun ziyaretinde Kadın Kolları başkanından anlamlı hediye

Servet Arslan AĞRI-(DHA)-Ağrı Belediye Başkanı Savcı Sayan’a hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor.

Başkan Sayan, sivil toplum kuruluşları olmak üzere, her kesimden vatandaşların tebrik ve hayırlı olsun temennilerini makamında kabul etti. Vatandaşların istek, talep ve önerilerini de dinleyen Başkan Sayan, özellikle STK’lar ve muhtarla istişare yaparak, kent merkezinde yapacakları çalışmalarla ilgili görüş alışverişinde bulundu.

Sivil Toplum Kuruluşlarından Ağrı Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Saim Alpaslan ile yönetim kurulu üyeleri  ve Memur-Sen İl Başkanı Süleyman Gümüşer ile beraberindeki heyet, Başkanımız Savcı Sayan’ı ziyaret etti.

Başkan Sayan, merkeze bağlı 18 mahalle muhtarını makamında kabul ederek mahallelerinde bulunan sorunlar hakkında görüşmeler gerçekleştirdi. Gençlik ve Spor İl Müdürü Cihan Demir ve Arsin Belediye Başkanı Muhammet Sait Gürsoy, BelediyeBaşkan’ı Savcı Sayan’ı ziyaret ederek hayırlı olsun temennisinde bulundu.

Son olarak AK Parti Kadın Kolları Başkanı Dilan Özmen Özgün ve beraberindeki heyet Başkanımız Savcı Sayan’ı ziyaret ederek Kur’an-ı Kerim hediye etti.

 

Share
1265 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

7+7 = ?
kayseri masaj salonu yalova masaj salonu samsun masaj salonu antalya masaj salonu ankara masaj salonu
Ağrı Manşet Ağrı Haber Sitesi Özgün ve Tarafsız Haber Anlayışıyla En Son Ağrı Haberleri

film izle