logo

reklam

Başkan Arslan Ağrı İkincisi Eleşkirtli Öğrenciye hediye takdim etti

baskan-arslan-agri

Ağrı ve ilçeleri arasında düzenlenen “Onu kim anlatır ” Yarışmasında İkinci Olan Eleşkirt ÇPL (ELEŞKİRT ÇOK PRPGRAMLI ANADOLU LİSESİ) Öğrencisi Ümmügülsüm Kahraman’a başarılarından dolayı,Ak Parti Eleşkirt ilçe başkanı Aytekin Arslan bir kol sati hediye etti.
Başkan Arslan Ve yardımcılarından Aytaç Sarı ile birlikte, Eleşkirt ÇPL liseinde Okul müdürü Kemal Kahraman Ve il genelinde ikinci gelen Öğrenciyi ve Eğiten öğretmeni Esra Ateş’e teşekkür ederek, Eleşkirt ilçesinin böylesine güzel bir konuda ilde ikinci geldiği için gurur duyduklarını ve ilçe teşkilatı olarak emeği geçen herkese teşekkür ziyaretinde bulunduklarını söyledi.
Arslan yaptığı açıklamada,İlçemizi kutlu doğum haftası etkinlikleri kapsamında Güzel peygamberimiz Hz Muhammed (SAV). Yani “Onu en güzel kim anlatır” yarışmasında, ilde dereceye girerek il ikincisi gelen Ümmügülsüm Kahraman’a teşekkür ederim dedi.
Arslan,Alemlere Rahmet Hz. Muhammed (s.a.v) Ümmetin üstüne titreyen sensin, Yâ Rasûlallah, Eğer sen, gelmeseydin âleme, güller açmaz, bülbül ötmez, mechûl esmâ Âdem’e Varlığın mânâsı kalmaz,diyerek,böyle güzel ve Rahmet peygamberinin güzel anlatan, öğrencimiz ,okul idaresi ve eğiten ve emeği geçen tüm öğretmenlerimize sonsuz teşekkür ederim diyerek.okulda öğrenci ve öğretmenlerle bir süre sohbet ettikten sonra hatıra fotoğrafı çektirerek okuldan ayrıldı.
Okul Müdür kemal kahraman ise Başkan Arslana Anlamlı ziyaretinden dolayı kendisine teşekkür etti.

Share
1597 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

4+8 = ?
Ağrı Manşet Ağrı Haber Sitesi Özgün ve Tarafsız Haber Anlayışıyla En Son Ağrı Haberleri