logo

reklam

ATLANTİK BEDEN EĞİTİMİ HAZIRLIK KURSU AÇILIYOR

 

Ağrı’da Beden Eğitimi Öğretmenliği yapan Fatih Alpaslan ve Uzman Antrenör Yasin Yusuf Yılmaz’ın girişimi ile Gençleri spor’a yönlendirmek ve Öğretmenlik, antrenörlük ve spor yöneticiliğine hazırlamak amacıyla Beden Eğitimi Hazırlık Kursu açılıyor.

Kurs çalışmalarıyla ilgili bilgiler veren Yasin Yusuf Yılmaz kursun amacının gençleri spora yönlendirmek ve Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu bölümlerine hazırlamak olduğunu belirtti. Açıklamada şu ifadelere yer verildi.

“21 Mart 2016 tarihi itibariyle Atlantik Beden Eğitimi hazırlık kursu spor akademisi olarak kurs çalışmalarımıza başlayacağız. Kursumuza Kayıtlarımız devam ediyor. Kursumuz her yıl bir dershane kadar üniversitelere öğrenci kazandırıyor. 2015 yılında 65 öğrencimizden 60’ı hayallerindeki üniversiteleri kazandı. Ağrı ilimizi en iyi şeklide temsil eden kursumuz bu yıl daha iddialı bir şekilde hazırlık yapıyor. Geçen yıl Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesinde ilk 35 derecenin 29’u bizim kursa aittir.

Yine 2015 yılında Bitlis Eren,Hitit,Bülent Ecevit ve Kafkas Üniversitelerinde 140-200 YGS puanı aralığında 30 öğrencimiz beden eğitimi bölümlerine yerleşti.Tüm Ağrı’lı gençleri kurslarımıza kayıt yaptırmalarını bekliyoruz dedi.

kurs1 kurs2

Share
1478 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

5+9 = ?
Ağrı Manşet Ağrı Haber Sitesi Özgün ve Tarafsız Haber Anlayışıyla En Son Ağrı Haberleri