logo

reklam

Amerikaya silah satıyoruz.

Türkiye de güzel işler de oluyor. Silah üretim fabrikası Samsun da bulunan Canik firması, Türk insanının gurur duyacağı üretimler, ihracatlar yapıyor. Hemde herkesin silah üretiminde dünyanın merkezi bildiği Amerikaya.

Star TV E. Haber Müdürü Dursun BORAN ‘ın haberine göre   Canik, Samsun’un 17 ilçesinden biri. Samsun Yurt Savunma Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi de adını bu ilçemizden almış.

 18­ + 1 TP 9 SF X MODEL 2017 DA AMERİKA DA BİRİNCİ OLDU

Sonra 2019 yarışmasında 1 ay önce, TP 9 SF ELİTE COMBAIT modeliyle yine Amerika da yılın silahı seçildi. Birinci oldu. Bu silahın Türkiye fiatı MKE de 5.500 TL civarında.

Dünyanın pek çok devletine, sessiz sakin, silah ihracatı yapıyor Canik. Genel Müdür Cahit Utku Aral, ve satış müdürü Sait Ören’i CNN, NTV, A HABER, TGRT, diğer kanallar canlı yayına alıp, bu başarıları Türk kamuoyuna duyurmalılar.

Canik, yönetimi mütevazi, sadece iyi silahlar üretip satıyor. Devlete döviz kazandırıyorlar. Bu vergiler ile, bu basın kuruluşları ve yan yayın organları  resmi ilanlar alıyorlar. Bu vergiler ile, yollar, okullar, yurtlar, hava alanları yapılıyor.

Her TV ana haberde, 2 -3 dakika bu tür üretici firmaların başarısını haber yapsa, Türk insanı şöyle diyecek! Oh be, bizde iyi işler yapıyormuşuz..

AMERİKA DA FAKİRLERİN KULLANDIĞI SİLAHLARI BİZDE ZENGİNLER KULLANIYOR !

Glock silah Amerika da 400 $ Türkiye de 4 bin $. Bu silahı Amerika da fakir pek çok insan kullanıyor diyen, uzmanlar aynı silah Türkiye de 4 bin dolar ve zenginler kullanmakta övünüyor diyorlar. Yapılacak silah haberleriyle, insanların silah bilgisi artırılabilir.

Sait Ören, Vatanımızın savunulması için gerekli olup devletimizin sahip olmadığı sistemleri üretmek ve devamlı geliştirilmelerini sağlamak, ihtiyaca göre yüksek kaliteli silahlar tasarlayıp ve üreterek, yurdumuz ve dost kolluk kuvvetlerinin ihtiyaçlarını karşılamak, hedefimizdir diyor.

Canik İhracat Müdürü, Didem Aral Tamamen Savunma Sanayi kapsamında orjinal komple veya alt ürünlere sahip ve küresel rekabet gücüne ulaşmış Türkiye’nin en büyük 15 savunma şirketinden biri olmak için gayret ediyoruz diyor.

Canik’in hedefleri arasında;
• Kolluk kuvvetleri için en iyi silah sistemlerini üretmek,
• Ülkemizin savunma sanayini ve bu konuda öz güvenini arttırmak,
• Vizyon ve Ar-Ge yatırımları ile daha büyük kalibreli silah sistemlerine geçiş yapmak,
• Araştırma, Geliştirme, Üretim ve Kalite kapsamında konusunda lider olmak var.

Resim de Canik in imal ettiği bir tabanca görülüyor. Geniş bilgiyi aşağıda ki web adresinden bulmak mümkün.

Share
1795 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

2+8 = ?
kayseri masaj salonu yalova masaj salonu samsun masaj salonu antalya masaj salonu ankara masaj salonu
Ağrı Manşet Ağrı Haber Sitesi Özgün ve Tarafsız Haber Anlayışıyla En Son Ağrı Haberleri

film izle

bahis siteleri