logo

reklam

Amerikalı Fotoğraf sanatçısı Ağrı dağını çekmeye gelecek.

 

Servet Arslan/ Ağrı, (DHA)- Amerika’da Üniversite okuyan Türk fotoğraf sanatçısı İbrahim BORAN, yılbaşı tatilinde New York dan Ağrı’ya gelip, Ağrı dağı, İshakpaşa sarayı, Balıklı gölde, Gürbulak da fotoğraflar çekecek. Valiyi ziyaret edecek.

Amerika’nın New York şehrinde 6 senedir yaşayan ve bu sene üniversitede Business (İşletme) okumaya başlayan İbrahim BORAN. Geçtiğimiz aylarda New Jersey eyaletinde yapılan fotoğraf yarışmasında ilk 50 dereceye girip ödül aldı.

NEW YORK TİMES’A TEKLİF GÖNDERDİ.

Amerikanın dünyaca ünlü media kuruluşu New York Times (NYT) ile çalışmak için görüşmeler, yazışmalar yapan genç foto muhabirinin instagram sayfasında yayınladığı pek çok resim, yüzbinlerce takipçisi olan Amerikalı televizyonlar ve magazin instagram sayfalarında paylaşılıyor.

4 DİL BİLİYOR.

Genç yetenek BORAN, Türkçe dışında İngilizce, Almanca, İspanyolca biliyor. Web sayfası hazırlıyor. Yüzme, voleybol, basketbol sporları yapıyor.

Boran Temmuz 2018 de İstanbul’a gelip, Topkapı Sarayı, Ayasofya, Sultanahmet, Boğaz ve köprüleri , Saray burnu, Galata kulesini çekip İnstagram sayfasında paylaştı.

PRESİDENT ERDOĞAN İLE NEW YORK’DA GÖRÜŞTÜ.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın , 24 Eylül 2018 de Birleşmiş Milletler Toplantısı için geldiği New York’da kısa görüşme yapıp, Cumhurbaşkanlığı Sarayında ( Külliyesinde ) çalışma ve mesai dışında ki zamanının fotoğraflarını çekmek istediğini hatırlatan BORAN, randevu talep etti.

 

OBAMA VE TRUMP’ IN RESİMLERİNİ ÇEKMEK İSTİYOR.

BORAN, Amerika’nın 44. Başkanı Barack Obama ve halen 45. Başkanı Donald Trump’ın resimlerini çekip tanışmak istiyor. Buna dair yazışmalarına devam ediyor.

150 bin takipcisi olan ünlü New York daki Loves_NYC fotoğraf sayfası Türk fotoğraf sanatcısı İbrahim BORAN’ın bisiklet yansımalı resmini paylaştı.

Merkezi New York’ daki,  #IG_NYCITY 106 bin takipcisi olan fotoğraf sayfasıda geçtiğimiz günlerde fotoğrafını paylaşmıştı.

Manhattan’daki 32.5 bin takipcisi olan nyc.online siteside başka bir resmini paylaşıp. Genç Türk fotoğrafcının başarısını takdir etmişti.

 

Halen 3.500 civarında takipcisi olan Boran’ın bazı resimleri çeşitli TV İnstagram sayfasında paylaşıldı. 2019’da takipci sayısını artıracak olan Boran’ın objektifinde bakalım neler göreceğiz.

 

https://www.instagram.com/ibrnphotography

 

http://ibrahimboran1.wixsite.com/ibproductions

 

Bu linklerden Amerika’da ki Türk fotoğrafçının resimlerini, çalışmalarını görmek mümkün.

 

http://www.turkhabergazetesi.com/haber/amerikada-150-bin-takipcisi-olan-site-boranin-resmini-paylasti/10730

Resim ’de, Türk ve Ağrı Turizmine destek vermek için, davet üzerine Ağrı’ya gelecek olan BORAN, Balıklı göl, Diyadin kanyonu, Meteor çukuru, İshak paşa saraylarında resimler çekip, instagram sayfasında paylaşacak.

Share
3632 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

5+6 = ?
kayseri masaj salonu yalova masaj salonu samsun masaj salonu antalya masaj salonu ankara masaj salonu
Ağrı Manşet Ağrı Haber Sitesi Özgün ve Tarafsız Haber Anlayışıyla En Son Ağrı Haberleri

film izle

escort bayan