logo

reklam

AK PARTİYE DESTEK HER GEÇEN GÜN ARTIYOR

 

Ağrı’nın Patnos İlçesi’nde ‘Çar Bav’ olarak bilinen Pinaşi, Atmaneki, Hemdki ve Marhury aşiretlerinin ileri gelenleri 7 Haziran seçimlerinde AK Parti’yi destekleyeceklerini açıkladılar.

Patnos İlçesi’nde düzenlenen programlara katılan AK Parti Ağrı Milletvekili Adayları Abdullah Atalay, Yılmaz Ensaroğlu ve Halil Özyolcu, daha sonra aşiret mensupları ile bir araya geldiler. Bölgede “Çar Bav” olarak bilinen Pinaşi, Atmaneki, Hemdki ve Marhury aşiretlerinin ileri gelenleri ve aşiret mensupları ile sohbet eden milletvekili adayları, aşiret liderlerinin AK Parti’yi destekleme kararlarından dolayı teşekkür ettiler. AK Parti’nin her seçimde olduğu gibi bu seçimden de güçlenerek çıkacağını belirten Ağrı Milletvekili Adayı Abdullah Atalay, aşiretlerin katılımı ile daha da güçlendiklerini söyledi. Yoğun bir tempoda seçim çalışmalarını sürdürdüklerini ifade eden Atalay “AK Parti olarak 13 yıldır ülkemizin insanlarına eşit ve adaletli hizmet veriyoruz. Bunları yaparken de hep hakkı ve haklıyı savunduk. Bunun sonucunda da partimiz katıldığı her seçimden, bir önceki seçimden daha fazla oy alarak halkımızın tercihi olmuştur. Türkiye’nin her ilinde olduğu gibi şehrimizde de partimize yapılan yeni katılımlar, partimize olan teveccühün her geçen gün arttığının bir göstergesidir. Bu teveccühe layık olmak için, milletten aldığımız bu güçle gece gündüz demeden çalışıyoruz, çalışmaya da devam edeceğiz” dedi.

Konuşmanın ardından, AK Parti’ye destek olmak için söz veren aşiretlerin ileri gelenleri Ak Parti Milletvekili adayları ile birlikte, parti seçim bürosuna kadar yürüdü.

apat1 apat2 apat3 apat4

Share
1844 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

10+2 = ?
Ağrı Manşet Ağrı Haber Sitesi Özgün ve Tarafsız Haber Anlayışıyla En Son Ağrı Haberleri