logo

reklam

AK PARTİ PATNOS’TA SEÇMENLE BULUŞTU

apat1

Adalet ve Kalkınma Partisi Ağrı Milletvekili adayları il ve ilçe teskilatları Patnos ilçesinde bir dizi ziyaretlerde bulundular.
Ak Parti İl teşkilatı ile birlikte sabah saatlerinde Patnos ilçesine giden milletvekili adayları, ilçe girişinde kalabalık bir grup partili tarafından karşılandılar.  Parti binası ve seçim ofisini ziyaret eden milletvekili adayları, daha sonra ilçedeki tüm esnafı ziyaret ettiler. İş yerlerinde tüm esnaf ve vatandaşlarla tokalaşarak adaylar, ilçe halkıyla uzun süre sohbet ederek sorunlarını dinlediler. Esnaf ziyaretinin ardından ev ziyaretleri yapan adaylar, bir çok köye giderek seçim çalışmalarını sürdürdüler. Köylerde büyük coşku ile karşılanan adaylar, taziye evlerinde vatandaşlara hitap ettiler. Patnos ilçesi Ağrı’nın en büyük ilçelerinden biri olduğunu bu yüzden çok önem verdiklerini belirten milletvekili adayı Cesim Gökçe, ilçenin her geçen gün daha da büyüdüğünü söyledi.
Bu büyümenin modern bir şekilde olması gerektiğine vurgu yapan Gökçe ” Patnos bir il büyüklüğüne sahip bir ilçemiz. Dolayısıyla Patnos’a ayrı bir önem veriyoruz. Bugüne kadar ilçemize İl Özel İdaresi Genel Sekreteri olarak güzel hizmetlerde bulundum. İlçeye yapılan tüm yatırımlarda imzam vardır. Başta eğitim olmak üzere ilçeye yapılan tüm yatırımlarda proje ve ihale aşamasını bizzat takip ederek gerçekleştirdim. Bugüne kadar bürokrat olarak Patnos’a hizmet ettik, şimdi ise yarım kalan hizmet anlayışımızı İnsallah siyasette devam ettireceğiz.  İlçenin sorunlarını çok iyi biliyoruz. Belediye Başkanımız ilçede güzel işler yapmaya devam ediyor.  Bizlerde nasip olurda seçilirsek tüm ilçelere olduğu gibi Patnos’a da gerekli desteği sunacağız. Tüm Patnoslulara bizlere gösterdikleri misafirperverlikten dolayı teşekkür ediyorum. Desteklerini ve dualarını bekliyorum” dedi.

Share
1669 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

4+8 = ?
Ağrı Manşet Ağrı Haber Sitesi Özgün ve Tarafsız Haber Anlayışıyla En Son Ağrı Haberleri