logo

reklam

AK Parti İlçe Başkanı Latif Birgül; Ağrı Belediye Başkan Aday Adayı oldu

Ağrı AK Parti İlçe Başkanlığını 8 yıla yakın bir süredir yürüten Mali Müşavir Latif Birgül Ak Partiden Belediye başkan aday adayı oldu.

AK Parti Merkez İlçe Başkanı Latif Birgül Belediye Başkan Aday adaylığını en önce açıklayan isimlerin başında geliyor. Latif Birgül dürüstlüğüyle kendini ispatlamış bir aday adayı kendisi tüm birikimini Ağrı’ya yatırım yapmış gerçek bir Ağrılı Aday adayı.

Latif Birgül 2012 yılından itibaren Merkez İlçe Başkanlık görevini büyük bir özveriyle en uzun devam ettiren bir siyasetçi. Birgül Dört İl Başkanı değişmesine rağmen yerinde kalmış başarılı birisi çalışmalarından dolayı halk tarafından çok sevilen bir siyasetçidir.

Mart 2019 Belediye başkanlığı seçimindede Ağrı Belediye Başakanlığına aday olmasıyla Ağrı‘da halkın desteğini de almış halk tarafından benimsenmiştir. Ağrı’da siyaset yapanların içerisinde dürüstlüğü, mütevaziliği, İnsanlara karşı yardımseverliğiyle, duruşuyla isminin hiç bir kötü şeyle anılmamasıyla Ağrı’da el üstünde tutulan bir şahsiyettir.

Share
1282 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

4+8 = ?
kayseri masaj salonu yalova masaj salonu samsun masaj salonu antalya masaj salonu ankara masaj salonu
Ağrı Manşet Ağrı Haber Sitesi Özgün ve Tarafsız Haber Anlayışıyla En Son Ağrı Haberleri escort bayan