logo

reklam

AK PARTİ AĞRI MİLLETVEKİLİ GÖKÇE’DEN ZİYARETLER

 

AK Parti Ağrı Milletvekili Cesim Gökçe, Ağrı il merkezinde bir dizi ziyarette bulunduktan sonra esnaf ziyaretinde bulundu.

Ağrı’da programına AK Parti İl Başkanlığı’nı ziyaret ederek başlayan Milletvekili Cesim Gökçe, daha sonra Merkez İlçe, Kadın Kolları ve Gençlik Kolları teşkilatları ile bir araya geldi. Yapılan görüşmelerin ardından Ak Parti teşkilatları ile birlikte esnaf ziyaretine çıkan Milletvekili Gökçe, tüm esnafla tek, tek tokalaşarak uzun süre sohbet etti. Bazı vatandaşların çay ısmarlama çağrısını kırmayan Gökçe, kahvehanede vatandaşlarla oturarak sorun ve sıkıntılarını dinledi. Milletvekili seçilmesinin ardından bugüne kadar yaptığı çalışmalar hakkında bilgiler veren Cesim Gökçe “Halkımızın sorun ve sıkıntılarını biliyoruz. Öncelikli tespit ettiğimiz sorunların çözümü noktasında çalışma başlattık. Sayın Başbakanımız ve bakanlarımızla görüşerek ilimizin sorunlarını aktardık. İnşallah zaman içerisinde bu sorunları çözeceğiz.Yapımı devam eden Ağrı Devlet Hastanesi’nin biran önce bitirilmesi, doğalgazın ilimize gelmesi ve işsizlik noktalarında yoğun mesai harcıyorum. İnşallah halkımızın desteği ve duaları ile sorunları bir, bir aşacağız” dedi.

Esnafın oldukça sıcak ve samimi karşıladığı AK Parti Milletvekili Cesim Gökçe, akşam saatlerinde ziyaretlerini sonlandırdı. Milletvekili Gökçe’ye ziyaretlerinde Ak Parti İl Başkanı Kemal Atmaca ve Merkez İlçe Başkanı Latif Birgül eşlik etti.

ces1 ces2 ces4

Share
1853 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

7+5 = ?
Ağrı Manşet Ağrı Haber Sitesi Özgün ve Tarafsız Haber Anlayışıyla En Son Ağrı Haberleri