logo

reklam

AK PARTİ AĞRI MİLLETVEKİLİ GÖKÇE’DEN MUHTARLARA ZİYARET

aces1 aces2 aces3 aces4

AK Parti Ağrı Milletvekili Cesim Gökçe, Muhtarlar Derneği’ni ziyaret ederek il merkezine bağlı köy muhtarları ile sohbet etti.
Sabah saatlerinde Ak Parti İl Başkanı Kemal Atmaca ile birlikte Muhtarlar Derneğine gelen Milletvekili Cesim Gökçe ve beraberindeki heyeti, muhtarlar Derneği Başkanı Bedrettin Taştan ve Muhtarlar karşıladılar. Burada uzun süre muhtarların sorunlarını dinleyen Gökçe “Muhtarlar bu halkın seçtiği kendi bölgelerinde sevilen ve sayılan kişilerdir. İdarecilik hayatımda olduğu gibi siyasi dönemimde de muhtarları çok önemsiyor ve fırsat buldukça ziyaret ediyorum. Yine Ankara’ya yolu düşen tüm muhtarlarımızı en iyi şekilde ağırlayıp sorunlarını çözmeye çalışıyorum. Muhtarlar her zaman partimiz ve bizim için çok önemlidir. İlimizin sorunlarını ortak istişare ederek her zaman çözmek için gayret göstereceğiz” dedi.
Muhtarlar Derneği Başkanı Bedrettin Taştan ise, Milletvekili Gökçe’ye her zaman gösterdiği ilgi ve alakadan dolayı teşekkür etti. Muhtarlar Derneği’nin ziyaretinin ardından Hamur İlçesine geçen Gökçe, AK Parti Hamur İlçe Başkanlığı’na giderek, İlçe Danışma Meclis Toplantısına katıldı. Son olarak Hamur Kaymakamlığını ziyaret eden Gökçe, Kaymakam Cüneyt Manisa ile bir sure görüştükten sonra programını sonlandırdı.

Share
2155 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

8+10 = ?
Ağrı Manşet Ağrı Haber Sitesi Özgün ve Tarafsız Haber Anlayışıyla En Son Ağrı Haberleri