logo

reklam

Ak Parti Ağrı Milletvekili Adayları Köy Ziyaretlerinde Bulundular

 

 

 

Ak Parti Ağrı Milletvekili Adayları köy ziyaretlerinde bulundular. Ziyarete Ak Parti Ağrı Milletvekili adayları Abdullah Atalay, Yılmaz Ensaroğlu’nun yanı sıra Ak Parti Ağrı İl Başkanı Abdurrahman Çetin, Ak Parti Ağrı İl teşkilatı ve partililer katıldı.

 

Ziyaret edilen köylerde duydukları memnuniyeti dile getiren Milletvekili Adayları halkın ilgisinden dolayı memnun olduklarını ifade ettiler.

 

Milletvekili Adayı Abdullah Atalay “Bizlerin burada bulunmasının en büyük amacı hizmetkârı olacağımız toplumumuzun sıkıntılarına çözüm bulabilmek amacıyla saha araştırması ve halkımızın dertlerine acil bir şekilde çözüm üretebilmektir. “ dedi

 

Atalay, sözlerine şöyle devam etti:

 

 “Biliyoruz ki bu ülkede iktidara geldiğimiz günden beri ülkenin başlıca problemlerine çözüm üreterek, ülkemizin refah seviyeyi en üst seviyeye taşıdık. En büyük sıkıntılarımızdan biri, Kürt sorununa çözümler üreterek halkımızın kendilerini her yerde özgürce ifade edebilmesini sağladık. Bu gün bu topraklarda özgürce, üniversitelerde başörtüsü yasağını, Kürtçenin her yerde özgürce konuşulmasını ve nice bu tür yasakları ortadan kaldırarak vatandaşlarımıza yapılan haksızlıkların önüne geçtik. Biz burada bir söz veriyoruz bu gün burada sizlerin dertlerini, sıkıntılarını nasıl dinlediysek ve çözüm ürettiysek yarın meclisde’de bu çalışmamızı devam ettireceğiz. “

 

Milletvekili Adayı Yılmaz Ensaroğlu ziyarette yaptığı açıklamada;

 

“Bu güzel topraklar üzerinde nice neslimiz gelip geçti, bu gün atalarımızın, babalarımızın yaşadığı bu topraklara sahip çıkma günüdür. Biliyoruz ki birçok problemimiz mevcuttur ama bu problemler sadece tek bilek, tek yürek olarak ancak aşılabilir. Ağrının ne kadar güzel bir ovası olduğunu hep birlikte görüyoruz, bu yüzden bu bölgenin kalkınması için elimizden gelenin fazlasını yapacağız. Ben buraya gelmeden önce çok ta fazla bir bilgim bulunmuyordu buralar hakkında Ama görüyorum ki insanımızın yola, suya, projeye ihtiyacı var. Memleketimizin 10 yıl önceki durumuna bakarsanız ne kadar fazla ilerleme kat ettiğimizi zaten göreceksiniz. Bu gün sizlere hizmetimizi daha da kaliteli getirebilmemiz için 7 Haziranda sandıklarda Ak parti iktidarına oylarımızı vereceğiz. Ve son olarak Bu vatanın bölünmezliğini milletimizin kardeşliğini vurgulayarak memleketimize sahip çıkmamız gerektiğini ve bunun yolunun da Ak Partiden geçiyor. 

IMG_2368 IMG_2405

 

Share
1889 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

9+2 = ?
Ağrı Manşet Ağrı Haber Sitesi Özgün ve Tarafsız Haber Anlayışıyla En Son Ağrı Haberleri