logo

reklam

AK PARTİ AĞRI MİLLETVEKİLİ ADAYLARI AĞRIYA GELİYOR

aaks1

 

AK Parti’nin Ağrı milletvekili adayları, 27 Eylül pazar günü düzenlenecek olan mitingle partililer ve hakla buluşacaklar.

1 Kasım’daki genel seçimlerinde AK Parti’den milletvekili adayı olan Cesim Gökçe, İsmail Oğur, Erhan Tenekeci ve Zeynel Abidin Çakır, seçim çalışmalarını başlatmak üzere Ağrıya geliyorlar. Milletvekili adaylarının Eleşkirt İlçesinde saat 10.00 da karşılanacağı saat 11.00 de parti binası önünde miting yapılacağı belirtildi.

Seçim çalışmalarını büyük bir heyecanla başlayacaklarını ifade eden AK Parti 1. Sıra milletvekili Adayı Cesim Gökçe, kendilerine gösterilen ilgiden dolayı tüm Ağrı halkına teşekkürler ettiğini belirtti. Seçim kampanyasını partililer ve tüm Ak partiye gönül veren herkesle başlayacaklarını dile getiren Gökçe “Halkımıza birlik ve beraberlik içerisinde el ele vererek bu kampanyayı sürdüreceğiz. İnşallah bu süreç sonunda halkımız kendisine hizmeti getirecek milletvekillerini seçecektir.  İnşallah hakkımızda hayırlısı olur. Tüm halkımızın desteğini ve duasını bekliyor, pazar günü yapacağımız tanıtım mitingimize davet ediyorum” dedi

Share
1804 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

8+6 = ?
Ağrı Manşet Ağrı Haber Sitesi Özgün ve Tarafsız Haber Anlayışıyla En Son Ağrı Haberleri