logo

reklam

Ak Parti Ağrı Milletvekili Adayı Abdullah Atalay Eleşkirt ilçesinde seçim çalışmaları kapsamında Esnaf ziyaretinde bulundu.

ael6

ael5

ael4

ael3

ael2

ael1Ak Parti Ağrı Milletvekili Adayı Abdullah Atalay Eleşkirt ilçesinde seçim çalışmaları kapsamında Esnaf ziyaretinde bulundu.

Eleşkirt Cumhuriyet Caddesinde Esnafı tek tek dolaşan Milletvekili Adayı Abdullah Atalay’a Eleşkirt Belediye Başkanı Sebahattin Sarı, Ak Parti İlçe Başkanı Aytekin Arslan ve partililer eşlik etti. İlçe esnafının ve halkının hem cuma hemde Mübarek Miraç kandilini kutlayan Atalay Seçim Bürosunda kısa bir konuşma gerçekleştirdi.

Atalay konuşmasında önceki gün Ağrı ilini Ziyaret eden Enerji ve tabi kaynaklar Bakanı Taner Yıldızdan Ağrı İli için Hem doğal gaz hemde elektrik sorununa Trafo merkezleri kurularak çözüm bulunacağını söyledi. Atalay, Eleşkirt ilçesinin elektriğini ise artık Ağrı merkezden değil ilçeye kurulacak olan trafo merkezinden geleceğini ve elektrik kablolarının yer altına alınacağını vurguladı.

Abdullah Atalay Eleşkirt ilçesinde 2 dönem belediye başkanlığı yapan ve Ak Partinin kurulduğu zaman Türkiyede ilk katılım sağlayan Eski Belediye Başkanı Sait Yami’yi iş yerlerinde ziyaret etti. Kısa bir süre sohbet eden ikili hatıra fotoğrafı çektirdi.

Atalay, daha sonra beraberindekiler ile Eleşkirt Belediyesini ziyaret etti.

Share
2927 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

8+10 = ?
Ağrı Manşet Ağrı Haber Sitesi Özgün ve Tarafsız Haber Anlayışıyla En Son Ağrı Haberleri