logo

reklam

AK PARTİ ADAYLAR MUHTARLARLA BİR ARAYAYA GELDİLER

Adalet ve Kalkınma Partisi Ağrı Milletvekili adayları Cesim Gökçe ve Zeynel Abidin Çakır, Ağrı merkez mahalle ve köylerinde bulunan muhtarlarla bir araya geldiler.

Muhtarlarla öğle yemeğinde biraraya gelen Cesim Gökçe ve Zeynel Abin Çakır, yemek öncesi davetlilere hitap ettiler. 1 Kasım seçimlerini  önemine vurgu yapan Zeynel Abidin Çakır,  tüm muhtarlardan destek isteyerek Ak Parti’nin çalışmalarını anlattı.

Yıllarca İl Özel İdaresi Genel Sekreterliği görevini yaptığı için tüm muhtarları yakından tanıdığını belirten Ak Parti Milletvekili adayı Cesim Gökçe, tüm köy ve mahallelerin sorunlarını yakından bildiğini söyledi. Kendisinin Ağrı’da doğup Ağrı’da büyüdüğünü dikkat çeken Gökçe “Yıllarca sizlerle beraber çalıştık. Bu nedenle neler yapabileceğimiz biliyorsunuz. Daha fazla hizmetin glemesi için bu defa siyaseti tercih ettim. Bürokrasi deki tecrübeli siyasete yansıtarak halkımızın sorunlarını çözmek istiyorum. Ağrı’mızın biriken sorunlarını çözecek ekip Ak Partidir. Hepinizden destek ve dualarını bekliyorum” dedi.

Oldukça samimi bir havada geçen yemek sonunda muhtarlar adaylara başarı dileklerinde bulunup, toplu fotoğraf cektirdikten sonra yemek salonundan ayrıldılar.

apar6 apar5 apar4 apar3 apar2 apar1 apar7

Share
1689 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

1+1 = ?
Ağrı Manşet Ağrı Haber Sitesi Özgün ve Tarafsız Haber Anlayışıyla En Son Ağrı Haberleri