logo

reklam

Ağrı’lı MHP İzmir Milletvekili Osmanağaoğlu, Ağrı’da

 

MHP İzmir Milletvekili Tamer Osmanağaoğlu, Ağrı’da partisinin il teşkilatı ile esnafı ziyaret etti.

Servet ARSLAN-AĞRI -(DHA)Milletvekili Osmanağaoğlu, partisinin Ağrı İl Başkanlığını ve Ülkü Ocakları İl Temsilciliğini ziyaretinde yaptığı açıklamada, ülke olarak keskin bir dönemecin önünde olduklarını söyleyerek muhalefet partilerini sorumsuzlukla suçladı.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçtaroğlu ve İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’i eleştiren Osmanağaoğlu, yaptığı konuşmasında;
Önce Akşener dün de Kılıçdaroğlu ekranlarda, kürsülerde avazları çıktığı kadar ‘beka sorunu’ diye sorunun olmadığını haykırmaya başlamışlardır. Onların propagandalarına göre ortada devletin bekasını ilgilendirecek hiçbir vaziyet yoktur. Zillet ittifakının eş genel başkanları olan Akşener ve Kılıçdaroğlu’na göre beka meselesini sayın liderimiz Devlet Bahçeli Bey ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan uydurmaktadır. Üstelik Kılıçdaroğlu dün katıldığı canlı yayında devletin bekası ve milletin selameti hususunda yapacağı manipülasyonu inandırıcı kılmak için sadece ahlaki değil mantığı da ayaklar altına almıştır.

Osmanağaoğlu, Ağrı’da en büyük sorunun işsizlik olduğunu ve bunu her platformda dile getirdiklerini ifade ederek, baba ocağı olan Ağrı’da oldukça mutlu olduğunu dile getirdi.
Ağrı Ülkü Ocakları Temsilciliği de ziyaret edip faaliyetlerine ilişkin bilgi alan Osmanağaoğlu daha sonra esnafı ziyaret etti. Ziyaretin ardından Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu ile Esnaf Ziyaretinde Bulunan Osmanağaoğlu, Tutak ve Taşlıcay İlçelerinin MHP ilçe teşkilatlarını ziyaret ederek Belediye başkan adaylarına destek kampanyasında bulundu.

Share
558 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

1+6 = ?
kayseri masaj salonu yalova masaj salonu samsun masaj salonu antalya masaj salonu ankara masaj salonu
Ağrı Manşet Ağrı Haber Sitesi Özgün ve Tarafsız Haber Anlayışıyla En Son Ağrı Haberleri escort bayan