logo

reklam

AĞRI’DAN YAZ İZCİ KAMPINA 47 İZCİ GİTTİ

 

Ağrı Valiliği Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Yaz İzci Kampına 47 izci gönderdi.
İstanbul Büyükşehir Belediyesi Destek Hizmetleri Daire Başkanlığı Gençlik ve Spor Müdürlüğü, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü ile Türkiye İzcilik Federasyonu işbirliğinde organize edilen 2016 Yaz İzci Kampı’nın Ağrı grubu Pazar günü izcilerin uğurlanmasıyla başladı.
Birer haftalık periyotlarla 10 hafta boyunca devam edecek olan 2016 Yaz İzci Kampı’nda; Temel İleri Seviye İzcilik, Kişisel Gelişim, Hafıza Teknikleri, Telsiz ve Haberleşme, İlkyardım, Trafik, Çevre ve Orman, İtfaiye-Yangın, Resim, Müzik, Tiyatro, Yüzme, Bisiklet, Binicilik, Pentatlon, Badminton, Tırmanma Duvarı, Kano ve Kürek, Hayvan Bakımı, Ebru, Paintball, Atıcılık ve Oryantring gibi çeşitli branşlarda eğitimler veriliyor.
Ağrı’dan yaz izci kampına giden izciler için Şehir Stadyumunda uğurlama töreni gerçekleştirildi. Uğurlama töreninde izcilere kampta yapması gerekenler aktarıldı. Törende Ağrı Valisi Musa Işın’a katkılarından dolayı teşekkür edildi.Törene Şube Müdürleri Cemil Budak, Yusuf Öner, İzci İl Temsilcisi Recep Kasar ve izci federasyonu temsilcisi katıldı.

aiz1 aiz2 aiz3 aiz4 aiz5 aiz6 aiz7 aiz8

Share
1868 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

8+10 = ?
Ağrı Manşet Ağrı Haber Sitesi Özgün ve Tarafsız Haber Anlayışıyla En Son Ağrı Haberleri