logo

reklam

AĞRI’DA ŞEHİRLER VE KÜLTÜRLER YÖRELERİMİZ PROJESİ

 

 

Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından düzenlenen “Şehirler ve Kültürler-Yörelerimiz” projesi kapsamında Ağrı’dan yüzlerce genç Van gezisine katıldı.

 

Proje ile Ağrı’dan 800 genç Erzurum, Van, Bitlis ve Doğubayazıt gezilerine katılacak.Proje hakkında bilgi veren Ağrı Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Aziz Sinan ALP,“Gençlik ve Spor Bakanlığımız tarafından hazırlanan ve 81 ilde uygulamaya başlayan “Şehirler ve Kültürler-Yörelerimiz” projesi ile gençlerin kaynaşmaları ve kültürel etkileşimde bulunmaları amaçlanıyor. Gençler arasında diyalogun arttırılması ve düzenlenen gezi programları sayesinde ülkemizin doğal, tarihi güzelliklerini yerinde görerek, ülkelerini daha çok sevmelerine katkı sağlanması amacıyla bu proje hayata geçirildi.

 

Amacımız gerçekleştirilen ve gerçekleştirilecek olan bütün projeleri gençlerimize en iyi şekilde sunmak ve bunlardan faydalanmalarını sağlamaktır. Bu etkinlikler sırasında gençlerimiz kendilerini geliştirme fırsatı bulurken, hayatın koşuşturması içinde yaşadıkları stresi en aza indirme şansını da bulmaktadırlar. Bu projeye katılan gençlerimize iyi eğlenceler diliyorum dedi.

ares8 ares1 ares2 ares3 ares4 ares6 ares7

Share
1690 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

6+9 = ?
Ağrı Manşet Ağrı Haber Sitesi Özgün ve Tarafsız Haber Anlayışıyla En Son Ağrı Haberleri