logo

reklam

Ağrı’da Polis Amca Oyuncak Evi’nin açılışı yapıldı

 

Ağrı’da İl Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polis Müdürlüğü tarafından hazırlanan ve SERKA tarafından finanse edilen “Polis Amca Oyuncak Evi” projesinin açılışı yapıldı.

Kültür Kongre Merkezinde kurulan Polis Amca Oyuncak Evi’nin açılışına Ağrı Valisi Musa Işın, eşi Tuba Işın, Vali Yardımcıları Sedat İnci, Abdullah Seçkin Koçak, İl Emniyet Müdürü Metin Turgay Karabulak, kurum müdürleri, çocuklar ve aileleri katıldı.

Açılış kurdelesini eşi Tuba Işın ile birlikte kesen Vali Işın, proje kapsamında verilen hizmetler ile ilgili Toplum Destekli Polis Şube Müdürü Recep Koyuncu’dan bilgi aldı.

Oyuncak Evi’nin hayırlı olması temennisinde bulunan Vali Işın, projenin Polis Amca Oyuncak Evi ile Ağrı ilindeki çocuk ve gençlerin sosyal hayatına çeşitlilik katılması, sosyal ve eğitsel kapasitelerinin geliştirilmesi ve fırsat eşitliğinden faydalanmalarının sağlanması için geliştirildiğini belirtti.

Işın, böylece çocuklarımızın zararlı alışkanlıklara hiç bir şekilde bulaşmadan korunması, suçtan uzak kalmalarının sağlanmasına katkı sunulacağını kaydetti.

Vali Işın ve eşi Tuba Işın açılışta çocuklarla yakından ilgilendi.

aserv9 aserv1 aserv2 aserv3 aserv4 aserv5 aserv6 aserv7 aserv8

 

Share
2244 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

10+9 = ?
Ağrı Manşet Ağrı Haber Sitesi Özgün ve Tarafsız Haber Anlayışıyla En Son Ağrı Haberleri