logo

reklam

Ağrı’da oy kullanma işlemleri; Vali Işın ve Gökçe oylarını kullandı

Ağrı’da vatandaşlar, 26’inci Dönem Milletvekilliği Seçimi için oy vermeye başladı

Seçmenler, il genelindeki sandıklarda milletvekillerini belirlemek amacıyla Saat 07.00’den itibaren sandık başına giderek, oy kullanmaya başladı.

Bazı vatandaşların sabahın erken saatlerinden itibaren okulların önüne gelerek oy verme işlemini başlattı, Ağrı Valsi Musa Isın 75. Yıl orta okulunda oyunu kullandı, Ağrı da seçimlerin huzurlu bir şekilde yapıldığını belirten Vali Işın Ağrı’da oy kullanma işlemleri huzurlu bir şekilde devam ediyor, asayiş konusunda herhangi bir problem mevcut değildir,İnşallah oy kullanma işlemi sağ salim biter,sandıklarımızı merkezlere taşırız,oy kullanma işleminde halkın iradesi sandığa yansır,gerekli tedbirler alınmıştır, asayiş konusunda her hangi bir eksiklik aksaklık yoktur,bize yansıyan herhangi bir olay bulunmamaktadır.Seçimin Ülkemize ve Milletimize hayırlı olmasını dilerim dedi.

AK Parti 1 sıra Milletvekili adayı Cesim Gökçe’de Alpaslan Orta okulunda oyunu kullandıktan sonra yaptığı basın açiklamasında “Yorgun bir seçim çalışmaların ardından oyumuzu kullandık,Bu seçim İlimize,Ülkemizde, Milletimize ve Mazlum Milletlere hayırlı uğurlu olsun,Bu seçimler Ülkenin yeniden şahlanmasına vesile olacaktır dedi.

Ağrı’da Oy kullanmaya vatandaşın ilgi gösterdiği gözlendi. Ağrı’da oy verme işlemi saat 16.00’de sona erecek

aoy4 aoy3 aoy2 aoy1 aoy5

Share
1931 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

2+7 = ?
Ağrı Manşet Ağrı Haber Sitesi Özgün ve Tarafsız Haber Anlayışıyla En Son Ağrı Haberleri