logo

reklam

Ağrı’da engellilere tekerlekli sandalye dağıtımı

aeng5 aeng1 aeng2 aeng3 aeng4

 

İl Emniyet Müdürlüğü ve Son Nokta Engelliler Derneği işbirliğince Ağrı’daki 5 engelliye tekerlekli sandalye dağıtıldı.

 

İl Emniyet Müdürü Metin Turgay Karabulak’ın girişimleri ile kentteki hayırsever iş adamları tarafından alınan tekerlekli sandalyeler, gerçekleştirilen törenle ihtiyaç sahiplerine dağıtıldı.

 

Engellilere sandalyelerini teslim eden Ağrı Valisi Musa Işın, herkesin birer engelli adayı olduğu gerçeğini unutmayarak hareket edilmesi gerektiğine vurdu yaparak, “bu konuda duyarlılık gösteren herkese teşekkür ediyorum. İnşallah elbirliğiyle engelli vatandaşlarımızın yaşamlarını mümkün mertebe huzur içinde geçirmeleri için elimizden gelen her şeyi yapacağız. Tekerlekli sandalyelerin temini noktasında sivil toplum kuruluşunu ve iş adamlarımızı kutluyorum. Valilik olarak bizim de bu konuda bir çalışmamız olacak. Çalışma neticelendiğinde konu hakkında basın yoluyla kamuoyuna bildireceğiz” diye konuştu.

 

Son Nokta Engelliler Derneği Başkanı Umran İnka ise, derneklerinin kısa zamanda önemli bir mesafe kat ettiğini belirterek, çalışmalarında katkısı olan Valilik, Emniyet Müdürlüğü ve hayırsever iş adamlarına teşekkür etti.

 

Dernek Başkanı Ümran İnka tarafından Ağrı Valisi Musa Işın ve Emniyet Müdürü Metin Turgay Karabulak’a plaket takdim edildi.

 

Törende, katkılarında dolayı hayırsever iş adamlarına Ağrı Valisi Musa Işın tarafından plaket verildi.

 

Share
1842 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

6+4 = ?
Ağrı Manşet Ağrı Haber Sitesi Özgün ve Tarafsız Haber Anlayışıyla En Son Ağrı Haberleri