logo

reklam

Ağrı’da Çocuk Yoğun Bakım Ünitesi Hizmete Açıldı

ziyaret3 ziyaret1 ziyaret2ahas5ahas1ahas2ahas3ahas4
Ağrı Kadın Doğum Hastanesi bünyesinde oluşturulan çocuk yoğun bakım ünitesi hizmete açıldı.
Açılışa, Vali Musa Işın’ın eşi Tuba Işın, İl Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreteri Dr Hasan Demir, İl Sağlık Müdürü Fikriye Tekin ve Hastane çalışanları katıldı.
Ağrı Valisi Musa Işın, açılışta yaptığı konuşmada, Ağrı’daki sağlık kuruluşlarının, vatandaşlara sağlık hizmetini yapabilecekleri en iyi şekilde yaptığını söyledi.
Ağrı Devlet Hastanesi’ne 5 çocuk doktorunun atandığını belirten Işın, En kısa sürede doktor arkadaşlarımız görevlerine başlayacaklar. Hali hazırda 4 çocuk doktorumuz var, 5 çocuk doktoru daha atandı dedi.
Işın, Ağrı’daki hastanelerde hiçbir zaman doktorsuzluğun söz konusu olmadığını söyledi.
Buradaki sağlık kuruluşlarımız, vatandaşlara sağlık hizmetini yapabilecekleri şekilde yapmaktadır. Bütün fedakarlığı yapmaktadırlar. Sağlık personeli çalışanlarımız, gece gündüz zaman ayrımı yapmadan çok ciddi bir gayret göstermektedir. Sağlık personeli çalışanlarımıza bu fedakarlıklarından dolayı çok teşekkür ediyorum. Vatandaşlarımıza da bu çalışmaların farkında olmaları konusunda rica ediyorum. Sağlık personeli çalışanlarımızı sahiplenmesini ve onlara daha iyi bir yaklaşım içerisinde olmalarını temenni ediyorum dedi.
Işın; Sağlık alanında çok ciddi fedakarlıkların ve hizmetin söz konusu olmasına karşın kötü niyetli ve siyasi amaçlı olarak dedikoduların yapıldığını anlatan Işın, Bu doğru değildir. Sağlık çalışanlarımız mevcut olan imkanlarıyla en iyi şekilde hizmet vermektedir. Bütün branşlarımızda doktorlarımız mevcuttur. Bu bütün ilçelerimiz için geçerlidir. İlçelerimizde modern devlet hastaneleri yapılmıştır. Oralarda da sağlık personellerimiz yeterlidir. Ağrı’da sağlık alanındaki hizmet sunumunda herhangi bir eksiklik söz konusu değildir. Gelecek yıl sonu itibarıyla devlet hastanemizi de açtığımız taktirde fiziksel olarak da hiçbir eksikliğimiz kalmayacaktır.

Share
3439 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

8+6 = ?
Ağrı Manşet Ağrı Haber Sitesi Özgün ve Tarafsız Haber Anlayışıyla En Son Ağrı Haberleri