logo

reklam

Ağrı’da 15-19 Mayıs “Gençlik Haftası” etkinlikleri başladı.

 

 

19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı ile Gençlik Haftası, Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın organizasyonunda tüm yurtta coşkuyla kutlanacak.

 

Gençlik Haftası kutlamaları çerçevesinde, Ağrı Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından Atatürk Anıtı’na çelenk konuldu.

 

Anıtta düzenlenen programa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdür V. Yusuf Öner, Tesisler Şube Müdürü Cemil Budak, İl Müdürlüğü personeli, Antrenörler, Sporcular ve öğrenciler katıldı. Ağrı Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü çelengi İl Müdür V. Yusuf Öner ve sporcular tarafından Atatürk anıtına sunuldu. Saygı duruşunda durulması ve İstiklal marşının okunmasının ardından açıklama yapan İl Müdür V. Öner Gençlik Haftasının amacı; “Gençlerin milli değerler etrafında toplumla bütünleşmelerine; Atatürk ilkeleri doğrultusunda kendilerince yaratılan kültürel, sanatsal ve sportif etkinlikleri; barış, kardeşlik ve dostluk duyguları içinde sergilemelerine, yardımcı olmaktır. Gençlik Haftası İlimizde de çeşitli sportif ve kültürel etkinliklerle kutlanacaktır. Ülkemizi, Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün gösterdiği çağdaş medeniyet seviyesine sizler taşıyacaksınız. Bu vesileyle hepinizin Gençlik Haftasını kutlar saygılar sunarım dedi.”

agen1 agen2 agen3 agen4 agen5 agen6

Share
1782 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

2+5 = ?
Ağrı Manşet Ağrı Haber Sitesi Özgün ve Tarafsız Haber Anlayışıyla En Son Ağrı Haberleri