logo

reklam

Ağrı ValisMusa Işın’ın Anneler Günü Mesajı

Musa Işın

Ağrı Valisi Musa Işın, Anneler günü münasebetiyle yayımladığı mesajda annelerin toplum ve aile hayatında en değerli varlıklar olduğunu dile getirdi.

Mesajında, kendilerini dünyaya getiren, yetiştiren ve herkes için en çok emek harcayan annelerin hakkının ödemeyeceğini belirten Vali Musa Işın, yılda bir kez sembolik olarak kutlanan Anneler Günü’nde onların yaşamımızda ne kadar değerli olduğunu onlara hissettirilmesi gerektiğini söyledi.

Vali Işın, mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Anneler bizim en değerli varlığımızdır. Bizleri dünyaya getiren, yaşama hazırlayan ilk öğretmenimiz onlardır. Bizim için her türlü fedakarlıkta bulunarak, herşeyden sakınan, sevgi, şevkat ve merhametini bizden esirgemeyen annelerimizin hakkını ödemek elbette mümkün değildir. Onları her zaman başımıza tac etmek ve gönüllerini hoş tutmak bizler için bir görevdir. Yılda bir kez kutlanan Anneler gününde onların bizler için ne kadar değerli olduğunu onlara göstermeliyiz. Onlar sevginin, saygının, hürmetin en büyüğünü hak ediyorlar. Çocuklarına fedakarlıkların en büyüğünü gösteren, varlıklarıyla hayatımıza anlam katan, hayat boyu yol göstericimiz, baş tacımız annelerimizin gününü kutluyor, bütün annelere sevgi, saygı ve hürmetlerimi sunuyorum. “

Share
1759 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

4+8 = ?
Ağrı Manşet Ağrı Haber Sitesi Özgün ve Tarafsız Haber Anlayışıyla En Son Ağrı Haberleri