logo

reklam

Ağrı Valisi Süleyman Elban Sporcuların Gösterilerini İzledi

 

 

Ağrı Valisi Süleyman Elban, Milli Mücadelenin 100.yılı kapsamında 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri çerçevesinde Ağrı Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünce kurulan sportif stantları ziyaret etti.

Her sene 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri çerçevesinde, Cumhuriyet Caddesine kurulan sportif amaçlı standlar vatandaşlar tarafından be sene de yoğun ilgi ile karşılandı.

Ağrı’ da 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı çeşitli etkinliklerle kutlandı. Ağrı Valiliği Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, etkinlikler çerçevesinde merkez Cumhuriyet Caddesine farklı branşta sportif amaçlı stantlar kurdu. Taekwondo, Kort Tenisi, Masa Tenisi, Satranç, Badminton, Boks, Kick Boks, Bilek Güreşi,  Halter, Jimnastik, Okçuluk, Gençlik Merkezi  ve  Mehter Takımı branşlarında kurulan stantlara halk yoğun ilgi gösterdi.

Kurulan stantları İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Cemil Lütfi Özkul, Belediye Başkan Vekili Mehmet Özgül, Vali Yardımcısı Hidayet Sarı ve İl Müdürü Cihan Demir ile birlikte gezen Vali Süleyman Elban, burada sporcuların yaptıkları gösterileri izledikten sonra, gençlerin 19 Mayıs Atatürk’ü Anma ve Gençlik Spor Bayramını kutladı.

 

Share
1302 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

3+1 = ?
kayseri masaj salonu yalova masaj salonu samsun masaj salonu antalya masaj salonu ankara masaj salonu
Ağrı Manşet Ağrı Haber Sitesi Özgün ve Tarafsız Haber Anlayışıyla En Son Ağrı Haberleri

film izle