logo

reklam

Ağrı Valisi Musa Işın, yapımı devam eden 400 yataklı devlet hastanesinin inşaatında incelemelerde bulundu.

Ağrı Valisi Musa Işın, yapımı devam eden 400 yataklı devlet hastanesinin inşaatında incelemelerde bulundu.

 

Vali Yardımcısı Abdullah Seçkin Koçak ve İl Sağlık Müdürü Cesim Solhan ile birlikte inşaat alanına gelen Ağrı Valisi Musa Işın, yüklenici firma yetkililerinden inşaatın son hali ile ilgili bilgi aldı.

 

Hastane inşaatını gezen Vali Işın, devam eden hastane inşaatında sona gelindiğini ve bu yıl içerisinde hizmet vermesi için yoğun bir çaba harcandığını vurguladı.

 

Vali Işın, “inşaatı gezdik ve çalışmalarda sona gelindiğini gördük. Zaten inşaatın sürecini göreve geldiğim günden beri yakından takip ediyor ve arkadaşlardan bilgi alıyorum. Ayrıca bazen kendim gelip çalışmaları yerinde görüyorum. Arkadaşlar Eylül ayının sonuna doğru çalışmaların son bulacağını söylüyorlar. Biz de her ihtimale karşı en geç Kasım-Aralık gibi bitmesini ve burada hizmet verilmesini ümit ediyoruz. Bitmesi için yoğun bir çaba var. Arkadaşlar son sürat çalışıyorlar. Bir taraftan da inşaatın bitimi ile birlikte hastane içinde hizmet verecek malzemelerin temini için çalışmalar sürüyor. İnşallah bu tespit ettiğimiz süre içerisinde hastanemize taşınacak ve hizmet vermeye başlayacağız” şeklinde konuştu.

 

İnceleme sonrası yüklenici firma ve sağlık çalışanları ile kısa bir toplantı yapan Vali Işın daha sonra buradan ayrıldı.

ahas5 ahas4 ahas3 ahas2 ahas1 ahas6

 

 

Share
1752 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

7+4 = ?
Ağrı Manşet Ağrı Haber Sitesi Özgün ve Tarafsız Haber Anlayışıyla En Son Ağrı Haberleri