logo

reklam

Ağrı Sultanları Cesim Gökçe’yi Ziyaret Etti

Türkiye Futbol Federasyonu Bayanlar 2. Ligine yükselen Ağrı Birlik Spor İl Özel İdaresi Genel Sekreteri ve Genel Sekreter yardımcısını ziyaret ederek teşekkür plaketi takdim etti

Ağrı’yı temsil eden Bayan futbol takımı Ağrı Birlik Spor yöneticileri Ayhan Arslan, Önder Tunay, Necmi Arslan ve Futbolcular Ağrı İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Cesim Gökçe ve Genel Sekreter yardımcısı Ramazan Adsay’ı makamlarında ziyaret ederek teşekkür plaketi takdim etti

Ziyaret esnasında Ağrı Birlik Spor Bayan Futbol takımı yöneticisi Ayhan Arslan, futbol takımı çalışmaları hakkında bilgi verdi. “Ligde çok zorlu rakiplerinin olduğunu belirtip bu güçlü rakipler arasında Beşiktaş gibi takımlarında olduğunu söyledi. Türkiye Bayanlar 3. ligini Beşiktaş birinci sırada, Ağrı Birlikspor ise ikinci sırada bitirerek 2. Lige yükselen takımlar oldular. Maddi imkansızlıklara rağmen tüm sporcularımız yüreklerini ortaya koyarak canla başla mücadele edip Ağrı Birlik Spor’u İkinci lige taşıdılar. İkinci Ligde başarılı olabilmemiz için Ağrı’daki yetkililerden ve Ağrı’lı iş adamların dan destek bekliyoruz.” dedi.

Ağrı İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Cesim Gökçe Bayan Futbol takımı adına bir plaket takdim eden Bayan Futbol kulübü yöneticisi Ayhan Arslan, “Ağrı İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Cesim Gökçe ve Genel Sekreter yardımcısı Ramazan Adsay’ın gösterdiği samimi ilgi, alakalarından dolayı teşekkür ediyoruz” dedi.
Genel Sekreter Cesim Gökçe ise “Kızlarımızla gurur duyuyoruz, Ağrı’mızı gayet güzel temsil ediyorlar, başarılarının artan bir ivme ile devam etmesini umuyorum, Kız Futbol takımı tarafından bana verilen bu plaket çok anlamlı bir hatıra oldu, kendilerine teşekkür eder 2.Ligde başarılar diliyorum.” dedi.

31033pl4 213223pl2 604809ağrı-birlik1123 645855pl6 966533pl3

 

Share
2267 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

6+4 = ?
Ağrı Manşet Ağrı Haber Sitesi Özgün ve Tarafsız Haber Anlayışıyla En Son Ağrı Haberleri