logo

reklam

Ağrı Sanayi esnafından Başkan Sayan’a teşekkür

 

Ağrı Sanayi Sitesinde yapılan yol ve asfalt çalışmaları sebebi ile sanayi esnafı, sanayi sitesi girişinde bulunan tabelaya pankart asarak teşekkür ettiklerini bildirdi.

Konuya ilişkin açıklamalarda bulunan ESOB Tamirciler ve Demirciler Odası Başkanı Nizamettin Güzel, ‘Sanayi Sitemize yapmış olduğu yol ve asfalt çalışması için Ağrı Belediye Başkanı Savcı Sayan’a teşekkür ederiz.’ dedi.

‘Yıllardır kanayan yaraydı’

Bilindiği üzere yıllardan beri süregelen sanayi sitesinde ki yol sorunu bir türlü çözüme ulaşamamıştı. Araçlarını tamire getiren vatandaşlarda, esnaflarda yol sorunundan dolayı son derece muzdaripti. Ağrı Belediye Başkanı Savcı Sayan’ın girişimleri ile milyonluk dev asfalt pilentinin faaliyete geçmesi ile birlikte belediyeye bağlı Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri mesai mefhumu gözetmeksizin asfalt serim çalışmalarına başladı.

Sanayi sitesi esnafı ile sık sık bir araya gelen Başkan Sayan yeni sanayi sitesine taşınmayı beklemeden esnaf ve vatandaşlarımızın taleplerini ön planda tutarak en ücra noktalarına kadar sanayi sitesine asfalt serdirdi. Asfalt ile yeni bir görünüme kavuşan Ağrı Sanayi Sitesin adeta çehresi değişti.

Sanayi sitesinde ki yol sorunun çözülmesi hususunda mutlu olduklarını belirten vatandaşlar ve sanayi esnafı Ağrı Belediye Başkanı Savcı Sayan’a teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diledi.

Ayrıca, Ağrı Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler kent merkezinde asfalt serim çalışmalarını aralıksız sürdürmeye devam ediyor.

Share
638 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

5+9 = ?
kayseri masaj salonu yalova masaj salonu samsun masaj salonu antalya masaj salonu ankara masaj salonu
Ağrı Manşet Ağrı Haber Sitesi Özgün ve Tarafsız Haber Anlayışıyla En Son Ağrı Haberleri

film izle

301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx