logo

reklam

 Ağrı il Özel İdaresi’nin  Yeni genel sekreteri Tenekeci.

 

 

Vali Yardımcısı Sedat İnci’nin yürüttüğü göreve Erhan Tenekeci atandı. Göreve başlayan Tenekeci, kurum müdürleriyle ilk toplantısını gerçekleşirdi.

Tenekeci;Görev ve sorumluluğumuz büyük ,Bugün kuruma gelerek göreve başlayan Tenekeci, “Ağrı için önemli bu kuruma atandık. Vali Yardımcımız Sedat İnci’den görevi aldık. Özel İdaremiz, il sınırları içerisinde bulunan her yerde iş yapmaya devam edecek. Ağrı ilinde katılımcılık prensibi esas alınarak yasalarla belirlenen görev bilinci ile başta eğitim, sağlık, tarım, gençlik-spor, çevre, kültür-turizm ve kırsal kalkınma gibi tüm kamu hizmetlerinde eşitsizliği ortadan kaldıracak kolektif çalışma ile yatırımların verimli kullanılmasını sağlayacak şekilde hareket edeceğiz. Hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Erhan Tenekeci Kimdir?

1979 yılında Ağrı İli Eleşkirt İlçesi Toprakkale Köyü’nde doğdu. İlkokul ve Ortaokulu Toprakkale Köyü’nde okudu.Lise Öğrenimini Erzurum Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Harita ve Kadastro Bölümünde tamamladı. Atatürk Üniversitesi Ağrı Eğitim Fakültesi Rehberlik – Psikolojik Danışmanlık Bölümü ve Anadolu Üniversitesi Adalet bölümlerinden mezun oldu.

 

2001-2004 tarihleri arasında Van ili Erciş Lisesinde Psikolojik Danışman ve Rehber Öğretmen olarak çalıştı. 2004-2008 tarihleri arsında Eleşkirt Lisesinde Psikolojik Danışman ve Rehber Öğretmen olarak çalıştı. 2008-2010 tarihleri arsında Eleşkirt Anadolu Lisesinde Müdür Yardımcılığı görevinde bulundu.2010 yılından itibaren Eleşkirt Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulunda müdür olarak görev yapmaktadır. 7 Haziran 2015 Genel Seçimlerinde Milletvekili Adayı olmak için bu görevinden ayrıldı. Erhan Tenekeci evli, iki çocuk babasıdır.tenekec i1 tenekeci1 tenekeci2 tenekeci3 tenekeci4

 

Share
2559 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

8+6 = ?
Ağrı Manşet Ağrı Haber Sitesi Özgün ve Tarafsız Haber Anlayışıyla En Son Ağrı Haberleri