logo

reklam

Ağrı İl Özel İdaresi Türkiye’nin en genç araç filosu sahip

aracfilo1
 Ağrı İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Erhan Tenekecinin yaptığı açıklamada;
Ağrı İl Özel İdaremiz Türkiye’nin en genç araç filosuna sahip. Araç parkurunda bulunan toplam 164 aracı ile Türkiye’deki bütün İl Özel İdareleri arasında en genç ve yeni araçlara sahip olan idaremiz, hizmetlerini tüm hızıyla sürdürüyor.
Araç parkımızda 19 tane Greyder, 11 Dozer, 9 Ekskavatör, 9 Beko Lader, 4 Silindir, 30 Damperli Kamyon, 5 Kar Bıçaklı Kamyon, 4 Vidanjör, 2 Distribütör, 13 yükleyici, 1 Akaryakıt Tankeri, 3 Çekici Treyler, 20 Pikap, 21 otomobil, 2 Minibüs, 4 Mercedes Damperli Kamyon, 1 komatsu Dozer, 2 Lastik Teker Yükleyici, 4 Caterpiller M140 Greyder bulunuyor.
Hizmetler hızlı ve kaliteli olacak
Türkiye’nin en genç araçlarına sahip oldukları için mutlu olduklarını ifade eden İdaremiz Genel Sekreteri Erhan Tenekeci, “Ağrı’da yaşayan insanlarımızın, çağın gerektirdiği medeni yaşam şartlarına kavuşması için hizmetlerimizi süratli, kaliteli ve ekonomik olarak yerine getirmeye çalışıyoruz. Yatırım ve hizmetler açısından önemli bir görev üstlenen kurumumuz kırsalda yaşanan sorunların çözümü için büyük gayret göstermektedir. İdaremiz, devletimizin desteği ile bugün dinamik ve manevra kabiliyeti yüksek araçlara sahip. Bu bizim için gurur verici bir şey. Araçlarımız 24 saat halkımızın hizmetinde olacak. En başından beri araç parkımızın zenginliğine emek veren herkese çok teşekkür ediyorum” dedi.
Araçların yaş ortalaması
Ağrı genelinde gelişmiş teknolojik iş makineleri ile çalışmalarını sürdürerek hizmet verimliliğini artırmak için çalışan idaremizde araçların yaş ortalaması 5’e düştü. 568 köy olmak üzere toplam 929 yerleşim biriminde 3275 km yol ağında yaz- kış durmadan çalışan ekiplerimize teşekkür eden Genel Sekreterimiz Erhan Tenekeci, “Bütün halkımıza hayırlı olsun. İnşallah bereketli ve iyi neticeler alabileceğimiz bir iş sezonu olur” ifadelerini kullandı.

Share
1769 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

8+3 = ?
Ağrı Manşet Ağrı Haber Sitesi Özgün ve Tarafsız Haber Anlayışıyla En Son Ağrı Haberleri